1 Октомври, 2014 13:08 1 174 0

Луис Енрике: Моя е вината за загубата

  • луис енрике-
  • вина-
  • барселона-
  • псж-
  • шампионска лига

Каталунците бяха надиграни от ПСЖ, които прекъснаха серията им от седем мача без поражение

Луис Енрике: Моя е вината за загубата - 1
Снимка: БТА/ AP

Треньорът на Барселона Луис Енрике пое вината за загубата на тима му от ПСЖ във втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Парижани победиха каталунците с 3:2 на „Парк де Пренс“, нанасяйки първа загуба на Лионел Меси и компания от началото на сезона.

„Аз съм треньор и отговорността е моя. Играчите имаха положителна нагласа, но не бяхме продуктивни в завършващата фаза. Ще анализираме нашите грешки“, заяви 44-годишният наставник, цитиран от Goal.com.

„Обяснението за загубата е съвсем ясно – играхме срещу отбор, който е добър колкото нас и който се справи с напрежението по-добре от нас. Допуснахме грешки при изнасянето на топката и ПСЖ се възползва от това“, сподели още Енрике.

Парижани поведоха във временното класиране на група „F“ на Шампионската лига с актив от 4 точки, следвани от Барселона с 3, Аякс в 2 и АПОЕЛ с 1. В следващия кръг кипърският тим приема ПСЖ, докато Барселона е домакин на Аякс.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА