ЦСКА продължава с победите във "В" група

• галчев-
  • йорданов
ЦСКА продължава с победите във "В" група - 1
Снимка: БТА

ЦСКА започна официалните срещи през новата година с победа. Тимът надви Струмска слава с 2:0 при визитата си, която обаче се състоя на стадион "Българска армия". Това стана в среща от 18-ия кръг. Първото попадение бе дело на Галчев, който се разписа в 44-ата минута. Преслав Йорданов пък удвои в 90-ата минута.

Като цяло "червените" изненадаха, че не разбиха противника си, но отборът не показа най-добрия си футбол. Символичните гости излязоха в този мач, в черно заради легендата Трифон Иванов, който почина наскоро от инфаркт.

Освен това Кирил Динчев облече фланелката с номер 27, а номер 3 бе на пистата в чест на железния бранител. След успеха си днес ЦСКА продължава да е убедителен лидер с пълен актив от точки.