Миланов с цял мач при загуба на Грасхопър

• грасхопър-
  • йънг бойс

"Скакалците" отстъпиха у дома на Йънг Бойс с 1:2

Миланов с цял мач при загуба на Грасхопър - 1

Българският национал Георги Миланов игра цял мач за Грасхопър при домакинската загуба с 1:2 от Йънг Бойс в среща от 31-ия кръг на швейцарската Суперлига. Йорик Раве (42) и Леонардо Бертоне (44) донесоха победата за гостите от Берн с попадения в края на първата част.

След почивката Мунас Дабур (54) намали на 1:2, но това бе всичко, което „скакалците” постигнаха в тази среща.

С успеха си Йънг Бойс събра 60 точки и остава на второ място във временното класиране. Грасхопър е трети с 46 точки.