• бензема-
  • каземиро

"Белия балет" победи с категоричното 5:0

Реал Мадрид с рецитал срещу Гранада - 1

Реал Мадрид размаза Гранада с 5:0 в среща от 16-ия кръг на испанската Примера дивисион. След успеха на "Сантяго Бернабеу" отборът от испанската столица е лидер с 40 точки на върха и има 6 пункта преднина пред втория в класирането Барселона.

Кристиано Роналдо се завърна сред титулярите, след като Зинедин Зидан реши да му даде почивка в мача срещу Севиля от турнира за Купата на Краля.

Иско откри резултата в полза на домакините с попадение в 12-ата минута, а Бензема удвои аванса на "белия балет" само осем минути след това. В 27-ата минута преднината на Реал стана класическа, а четири минути по-късно Иско вкара и втория си гол в мача.

И Каземиро записа името си сред голмайсторите в 58-ата минута, за да оформи крайния резултат.