• лудогорец-
  • ягелония-
  • контрола

Българите не успяха да бият лидера в Полша

Отборът на Лудогорес регистрира второ поредно равенство - 1:1 в серията си от контроли на турска земя.

Този път българският шампион не успя да надиграе лидера в полския елит Ягелония. Наставникът на българския тим Георги Дерменджиев отново пусна две различни единайсеторки в двете полувремена, както го направи и в първата проверка срещу Арсенал (Тула)

След скучно първо полувреме, Клаудиу Кешеру влезе от пейката и откри за разградчани в 65-ата минута.

В 74-ата минута "орлите" бяха близо до втори гол, когато Кешерю изведе Лукоки сам срещу вратаря, но малко не достигна на втория да отбележи.

Така се стигна до 86-ата минута, когато Фьодор Черних изравни с шут от над 20 метра.

Следващата контрола на Лудогорец е на 27 януари, петък, срещу словашкия Тренчин.