• световно първенство-
  • отпадане

Португалецът бе бесен след загубата от Уругвай

Роналдо: Пречат ми да постигам успехи! - 1

Лидерът на Португалия Кристиано Роналдо смята, че има организация, която е попречила на отбора му да продължи напред на Световното първенство и това е насочено конкретно срещу него.

Нападателят беснееше, след като в последните минути на изминалия мач с Уругвай на осминафиналите реферът Сесар Рамос не отсъди пряк свободен удар за европейците, а прецени, че Рикардо Куарешма е симулирал.

“Трябваше да получим това нарушение. Очевидно е, че съдиите и всички други, от които зависят нещата, не искат да ме гледат как постигам успехи”, заяви Кристиано след двубоя в Сочи, който неговият състав загуби с 1:2.