"Отиваме в Разград за победа", отсече бранителят на ЦСКА

Публикувана: 9 Август, 2019 12:30
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 824
Снимка: cska.bg
Оценка 3.3 от 4 гласа.

Защитникът на ЦСКА Раул Албентоса обяви, че съдията не е трябвало да дава дузпа за Зоря (Луганск) в днешния първи мач от третия предварителен кръг на Лига Европа между двата отбора, който завърши 1:1. Испанецът допълни, че това е била ситуацията, в която реферът е ощетил неговия отбор и допълни, че сега червените отиват в Разград, за да победят Лудогорец.

“Видяхме снимки и репортаж. Първо топката ме удари в гърдите, ръката ми е на земята. Казах на съдията, че няма дузпа. Сега трябва да се концентрираме върху Лудогорец. Да спечелим мача и да се изравним по точки с тях. После ще мислим за реванша. Мачът е отворен. Остават 90 минути и отиваме там да победим.

Съдията си върши работата. Днес имаше една малко съмнителна ситуация. Той взе решение и свири. В този случай против нас. Ощети ни”, каза Албентоса.