Литекс с класика срещу Ботев

• литекс-
  • ботев гълъбово-
  • втора лига

С успеха си отборът на Живко Желев излезе на точка от третата позиция в класирането

Литекс с класика срещу Ботев - 1
Снимка: pfclitex.com

Литекс записа класически успех с 3:0 у дома срещу Ботев (Гълъбово) в двубой от 12-ия кръг на Втора лига. С успеха си отборът на Живко Желев излезе на точка от третата позиция в класирането.

Тонислав Йорданов откри резултата в 32-ата минута с точен изстрел от бялата точка. Така голмайсторът на ловчанлии вече е със седем попадения през сезона.

ЦСКА 1948 шокира с резултат

След почивката Иван Митрев засече подаване отблизо за 2:0. Малко по-рано Петър Петров от Литекс тресна гредата.

Илиян Капитанов оформи крайния резултат в 72-ата минута, а до края на домакините направиха още няколко пропуска пред вратата на Диян Вълков.