България пак игра добре и отново загуби в добавеното време

• уилямс-
  • гол-
  • продължение-
  • лига на нациите

Уелс не надигра нашия национален тим, но "драконите" вкараха в 94-ата минута и спечелиха с 1:0

България пак игра добре и отново загуби в добавеното време - 1

България загуби с 0:1 като гост на Уелс във втора среща от група 4 на лига "Б" от Лигата на нациите и за пореден път си изпати от късен гол в турнира след попадението на Ейре в София за 1:1.

Този път в 94-ата нашите се разминаха с напълно заслужена точка, но появилият се като резерва в 65-ата минута Неко Уилямс наказа отбраната ни с глава.

Българите започнаха и изиграха дисциплинирано срещата, като през първата част Галин Иванов беше близо до гола, а минута по-късно Кристиян Димитров имаше претенции за дузпа. Уелсците пък се отчетоха само с един удар от фаул на Бейл и неточен шут на Брукс при грешка на Кристиян Димитров в края на първата част.

През втората нашите се отчетоха с удар с глава на Карабельов, а домакините удариха греда четвърт час преди края след удар на Брукс. В края натискът на домакините се усили и в четвъртата от петте минути продължение се стигна до попадение в нашата врата.