• лига европа-
  • отпадане

Казахстанският тим загуби от АПОЕЛ Никозия с 1:4

Стойчо Младенов и Кайсар отпаднаха от Лига Европа - 1

Воденият от Стойчо Младенов Кайсар загуби с 1:4 от АПОЕЛ Никозия във втория квалификационен кръг от Лига Европа. Единственото попадение за казахстанците отбеляза Елгужа Лобжанидзе. Ануар Тухами, Омер Атзили и Томас де Винсенти на два пъти бяха точни за кипърския тим. Българският нападател Алекс Колев игра цял мач.

Елгужа Лобжанидзе даде аванс на тима на Стойчо Младенов в 6-ата минута. Само десетина минути по-късно обаче кипърците изравниха. В 25-ата минута с техничен удар в горния десен ъгъл Ануар Тухами отбеляза за 1:2.

В началото на второто полувреме АПОЕЛ поведе с 3:1 след гол на Омер Атзили В четвъртата минута на добавеното време Де Винсенти оформи крайният резултат - 4:1 за АПОЕЛ.