Ман Юнайтед излъга Милан и е на 1/4-финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Публикувана: 19 Март, 2021 06:12
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 2056

Манчестър Юнайтед победи Милан с 1:0 и продължава напред в турнира Лига Европа. Английският гранд се оказа по-успешен при гостуването си, като първата среща на "Олд Трафорд" завърши 1:1.

Така с общ резултат 2:1 възпитаниците на Оле Гунар Солскяер се класират на четвъртфиналите.

Единственият гол в мача бе дело на резервата Пол Погба, който се появи на почивката и реализира само три минути по-късно.

Преди нея очакванията бяха огромни, но двата тима не ги оправдаха.

Първото полувреме не предложи почти нищо интересно. Общите точни удари бяха не повече от 2-3, но нито един по-опасен.

Сблъсъкът бе решен със смяната на Солскяер, който на почивката извади от игра Маркъс Рашфорд за сметка на Пол Погба.

Французинът блесна и простреля Донарума в 48-ата минута от малък ъгъл. До края футболистите на Милан се изнервиха и си изкараха куп жълти картони.

В игра се появи Златан Ибрахимович, но и той не стигна до по-опасно положение за изравняване.