Шампионите си тръгват само с точка от София

Публикувана: 20 Март, 2021 19:26
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 2610
Снимка: ludogorets.com
Оценка 4.5 от 8 гласа.

Царско село и Лудогорец завършиха 1:1 в интригуващ мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Срещата се игра при постоянен снеговалеж на стадиона до Околовръстното шосе на София. Резервата Пиерос Сотириу вкара в 77-ата минута, давайки преднина на шампионите, но само секунди след това Мартин Кавдански изрaвни за тима на Любослав Пенев.

Малко преди края на първото полувреме гол на Лудогорец не бе зачетен заради засада. На повторенията обаче се видя, че при паса на Кирил Десподов Елвис Ману, който се разписа в опразнената врата, е в редовна позиция.