25 Март, 2021 21:25 2 269 15

Георги Костадинов: Първите 15 минути не бяхме ориентирани, трябваше да сме като първите 15 на второто..

• георги костадинов-
  • национален отбор-
  • швейцария

Бяхме агресивни, настойчиви и създадохме много добри моменти

Капитанът на България Георги Костадинов сподели мнението си за поражението с 1:3 от Швейцария на старта на световните квалификации за Мондиал 2022. Според него съставът е трябвало да подходи по същия начин както през първите 15 минути на втората част.

"Трябваше да изглеждаме като през първите 15 минути на второто полувреме. Бяхме агресивни, настойчиви и създадохме много добри моменти. Трябва да си вярваме. Да си говорим на терена. Първите 15 минути не бяхме ориентирани и второто полувреме като започнахме да си говорим, се видя че може да игаем добър футбол", заяви той.

"Те имаха повече хора в центъра. На моменти тяхната класа си оказа влияение", допълни още халфът.

Оценка 2.7 от 3 гласа.

• 1 Реалиста

25 0 Отговор
    Леле майко тоя що не пусне мача на запис и да види кви смехурковци са целия национал.Играл фудбол майко мила егати пародията. Ако сабера момчетата отквартала тия ще ги биеме като маче от дирек. ЗАКРИВАИТЕ ТОЯ НАЦИОНАЛ И СТИГА С ТЕЯ МЪКИ.
  • 2 Q2z

9 0 Отговор
    Явно физическата подготовка е слаба ...реалността е победила вярата(, но да не бъде ....в себе си).
  • 3 ИМПЕРИАЛИСТ

18 0 Отговор
    ..... не се самозаблуждавай! Провалилите се многократно футболисти нямат самочувствие за да побеждават... Тази национална гарнитура е брак, няма какво да се лъжем.
  • 4 Asdfg

13 0 Отговор
    Трябваше изобщо да не излизате за този мач! Пък и за останалите няма смисъл да се напъвате!
  • 5 Пената

14 0 Отговор
    Не ориентирани, направо бехте загубени загубеняци загубени...
  • 6 Ташунко сапа

12 0 Отговор
    Едно и също много години! Закривайте футбола и всичко,което точи пари от пусто в празно! След като потръгне,2 3 4 години, начало с минимална заплата. Точка.
  • 7 sssr

10 0 Отговор
    що бе ,да не е имало мъгла и не може да се видите ли?
  • 8 Гост

15 1 Отговор
    Скрий се бе, връзкарче! Ако не е бил баща ти, знаеш ли кога щеше да станеш футболист, че и капитан на националния отбор! Това е трагедията на българския футбол - бутат напред връзкари, а не таланти! Тоя ако се беше родил 30 г. по-рано, нямаше да го пускат да гони топките на мач на националния, камо ли на терена....
  • 9 От щаба

4 0 Отговор
    Първите петнадесет минути били объркали вратата След това страничния съдия им казал и те се оправили
  • 10 Емзеперикс-братче мило обади се.

4 0 Отговор
    От космоса се видя,какви лъвове сте-Ужас.особено тоя,вратар-Пл.Илиев на който,му вкараха 14гола за 3мача,помните ли.10,с/у Англия и 4,с/у Тотнъм с Лудогорец.и,сега 3=17гола-Ужас.и,пак го викат,тоя карък.а,Занев-не знаеше на кой свят е..Страхливци.а,ти Ясене,ако искаш да не отнесете една 5-ца,от Италия,отиди в с.Куртово Конаре и вземи местните момчета от Бенковски,страшни тигри са.обещай им,7 дни почивка на Сл.бряг и ще изядат тия италианци,за закуска..и,най-важното-ще обединят,българите..това го видяхме,ние от космоса.просто го направете.няма да съжалявате.
  • 11 Хахаха

4 0 Отговор
    Говорили си на терена,ами съобщения да бяхте си изпращали.Смешници,трябва си плащате за екскурзиите,не заплати да ви дават.
  • 12 не знаех

че противника играе с повече хора. Господинът вероятно трябва да стане хокеист , за да играе на четвъртинки мача. Даже не зная какво по язвително да му кажа.
  • 13 big

Боже, боже, неориентирани! Неориентиран може да е моя внук на 8 години, а не професионален футболист! Играл съм футбол на времето, не са ни плащали, ако не смятаме шоколад преди срещата и евентуално някоя вечеря, ако победим сериозен отбор, но винаги сме играли с хъс за победа!