Куриозна ситуация на мача Швейцария и Литва: Ето защо срещата започна с 15 минути закъснение

Малко преди началото на срещата се оказа, че едната врата на стадиона в Санкт Гален е с 10 сантиметра по-висока от стандарта

Публикувана: 29 Март, 2021 08:04
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 6304
Оценка 5 от 3 гласа.

Световната квалификация от нашата група между Швейцария и Литва (1:0) започна с около 15 минути закъснение заради куриозна ситуация. Малко преди началото на срещата се оказа, че едната врата на стадиона в Санкт Гален е с 10 сантиметра по-висока от стандарта (2.44 м) и се наложи проблемът да бъде отстранен преди главният съдия да даде първия съдийски сигнал.

Домакините донесоха врата от тренировъчния терен, който се намира в непосредствена близост до официалния стадион.