• реал мадрид-
  • валядолид-
  • съдия

Звездата на Барселона се оплака от съдийството по време на мача с Валядолид

Меси: Съдията искаше да ми покаже жълт картон, за да не мога да играя срещу Реал Мадрид - 1

Звездата на Барселона Лионел Меси също изрази недоволството си от съдията Хайма Латре в двубоя срещу Валядолид, който каталунците спечелиха с 1:0. Ако аржентинецът бе получил картон той щеше да пропусне мача срещу Реал Мадрид, който трябва да се проведе на стадион Алфредо ди Стефано на 10 април.

След края на първото полувреме камерите на Movistar+ показаха думи на Меси, който се оплака от съдията. „Той търси причина, за да ми покаже жълт картон. Това е невероятно“, каза Меси, цитиран от Марка.

Барселона победи след гол в последните минути на Дембеле, а преди това футболист на Валядолид бе изгонен пресилено от съдията. Стигна се дори до реакция от кмета на Валядолид, който обвини рефера в тенденциозно съдийство.