Тотнъм се върна към победите след обрат в първия мач без Моуриньо (ВИДЕО)

• висша лига-
  • саутхамптън

Това е едва втори успех за Тотнъм в последните шест шампионатни двубоя

Тотнъм се върна към победите след обрат в първия мач без Моуриньо (ВИДЕО) - 1

Тотнъм спечели първия мач след уволнението на Жозе Моуриньо. Лондончани постигнаха обрат и победиха Саутхамптън с 2:1. Дани Ингс откри за гостите след половин час игра, но Гарет Бейл изравни в 60-ата минута. Хюн-Мин Сон донесе победата на водения от Райън Мейсън тим с гол от дузпа в последната минута.

Това е едва втори успех за Тотнъм в последните шест шампионатни мача. Той го изкачи на седмо място, но "шпорите" изостават на 4 точки от Челси и Уест Хам, които са четвърто и пето място. Саутхамптън записа 12-а загуба в последните 16 мача във Висшата лига и заема 14-о място.