"Лъвиците" с четвърта поредна победа в Златната лига

Публикувана: 5 Юни, 2021 23:09
4 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1455
Оценка 5 от 4 гласа.

Женският ни национален отбор по волейбол записа четвърта поредна победа в Златната лига. Този път "лъвиците" надвиха Украйна с категоричните 3:0 (25:23,25:20,25:12) гейма в пловдивската зала "Колодрума".

С най-много точки за България се отчете Мирослава Паскова с 15 точки, а зa украинките - Карина Денисова се отчете с 14.

Така състезателките ни завършиха на първо място в поток Б без нито един загубен гейм. Сега ни предстои участие във финалната фаза на турнира, на която отново сме домакин. Срещите са на 19 и 20 юни в залата в Русе.