• сантяго бернабеу-
  • селтик-
  • ла лига

Реал Мадрид громи при завръщането на "Сантяго Бернабеу"

С победата с 5:2 над Селтик тимът на Карло Анчелоти поведе в класирането с актив от десет точки

Публикувана: 13 Септември, 2021 07:02
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1473
Реал Мадрид громи при завръщането на "Сантяго Бернабеу" - 1
Оценка 4.2 от 5 гласа.

Реал Мадрид разгроми Селта с 5:2 в мач от четвъртия кръг на Ла Лига. Това беше и завръщане на „лос бланкос“ на обновения „Сантяго Бернабеу“. С победата си тимът на Карло Анчелоти поведе в класирането с актив от десет точки.

Изненадващо гостите поведоха с гол на Санти Мина още в четвъртата минута, но 20 по-късно Карим Бензема се възползва от асистенция на Феде Валверде и изравни.

Реал Мадрид громи при завръщането на

В 31-ата минута Селта за втори път поведе с гол на Франко Серви, но отново Карим Бензема възстанови равенството с попадение в самото началото на второто полувреме.

В 54-ата минута французинът влезе и в ролята на асистент, подавайки на Винисиус за пълния обрат.

Малко преди края на двубоя появилият се като резерва Едуардо Камавинга дебютира с попадение за Реал Мадрид, покачвайки резултата в полза на тима си.

Три минути преди края на срещата Карим Бензема оформи своя хеттрик, с което оформи и крайния резултат.