Локомотив изпусна две дузпи и вече не е фаворит за седмото място

• цска 1948-
  • локомотив пловдив

„Армейците“ вече са само на точка от заветното място

Локомотив изпусна две дузпи и вече не е фаворит за седмото място - 1

ЦСКА 1948 победи с минималното 1:0 отбора на Локомотив Пловдив, за да завърже още повече битката за седмото място във втората половина на таблицата в родната Първа Лига.

Ивайло Чочев вкара единственото попадение в средата на първата част, а след почивката „смърфовете“ пропуснаха цели две дузпи, благодарение на Парвиз Умарбаев и Бирсент Карагерен.

„Армейците“ вече са само на точка от Берое преди прекия сблъсък със „заралии“ идната седмица, докато „пловдивчани“ ще се надяват на равенство, за да изпреварят и двата си конкурента, стига на свой ред да победи Арда.