• левски-
  • хебър

„Сините“ дори отбелязаха дузпа срещу „гробарите“

Левски разби Хебър, за да възвърне самочувствието си след провала в Европа - 1

Левски триумфира с 4:0 над Хебър, за да се завърне повече от успешно към ангажиментите си в първенството.

Още през първата част паднаха три попадения във вратата на Петър Дебарлиев, макар едното да бе чак в шестата минута от добавеното време и то от дузпа.

Цунами откри резултата в 38', а след него се разписаха Филип Кръстев, Марин Петков и Георги Миланов.

Тези четири гола обаче бяха най-малкото, с което „гробарите“ можеха да си тръгнат от стадион „Георги Аспарухов“, защото момчетата на Станимир Стоилов изиграха най-силния си мач от началото на сезона с множество атаки, удари към вратата и куп интересни положения в противниковата половина.