Левски спечели „Вечното дерби“ и в Демакс лигата

• вечно дерби

„Сините“ отстъпиха само гейм на съперничките си

Левски спечели „Вечното дерби“ и в Демакс лигата - 1
Снимка: Shutterstock

Левски спечели „Вечното дерби“ с 1:3 при гостуването си в зала „Васил Симов“ срещу ЦСКА в мач от женската волейболна Демакс лига.

В отделните геймове резултатът бе 22:25, 25:21, 18:25 и 19:25 в полза на момичетата в синьо.

По този начин момичетата на Петър Шопов събраха актив от 11 точки в генералното класиране, изпреварвайки Казанлък по геймова разлика.

„Армейките“ пък инкасираха втората си загуба и остават с 9 пункта в надпреварата.