Нефтохимик и Славия не успяха да се победят

• нефтохимик-
  • славия-
  • а група
Нефтохимик и Славия не успяха да се победят - 1

Нефтохимик и Славия завършиха при равенство 1:1 в първа среща от четвъртия кръг на родната „А” група, играна в Бургас. Столичани взеха втора точка от началото на шампионата, а „зелените” се изравниха по точки с лидера Ботев.

В 20-ата минута бразилецът Да Силва даде преднина на „белите” след точен удар от малък ъгъл. До края на първото полувреме домакините опитаха да изравнят, но без резултат. В 56-ата минута Радослав Димитров изстреля силен удар, но топката се отби в напречната греда. „Зелените” все пак изравниха – в 77-ата минута резервата Петър Димитров бе точен след разбъркване. До края не паднаха повече попадения.

Това бе първи мач от четвъртия кръг на родното първенство. Утре ще се изиграе и най-интересният мач между съставите на Лудогорец и ЦСКА. Вижте и пълната програма:

9 август (петък), Нефтохимик – Славия 0:1
10 август (събота), 18:00 часа, Черно море – Локомотив (Пловдив)
10 август (събота), 18:00 часа, Пирин (Гоце Делчев) – Литекс
10 август (събота), 21:00 часа, Лудогорец – ЦСКА
11 август (неделя), 18:00 часа, Ботев (Пловдив) – Любимец
11 август (неделя), 20:00 часа, Левски – Берое
12 август (понеделник), 18:00 часа, Локомотив (София) - Черноморец