• efbet лига

"Сините" громят в контрола

Левски написа четворка на Септември - 1
Снимка:БГНЕС

Левски победи Септември София с 4:1 в последната зимна контрола на двата отбора преди подновяването на шампионата. Мартин Петков откри резултата за Септември в 38-ата минута на двубоя, а Рикардиньо възстанови равенството от дузпа във втората минута от добавеното време на първата част на мача. В първите минути на второто полувреме "сините" стигнаха до обрат, след като Цунами бе точен в 50-ата минута на двубоя. Само девет по-късно Уелтън вкара трето попадение за "сините", а Марин Петков реализира за 4:1 в 74-ата минута.

В събота Левски ще бъде домакин на Черно море на стадион "Ивайло" във Велико Търново заради наказание. Септември ще приеме Арда в София в неделя.