ЦСКА с брутално трио в средата?

• цска

Линдсет, Кареасо и Хайнц разбиха халфовата линия на Берое

ЦСКА с брутално трио в средата? - 1

ЦСКА е лидер във временното класиране на шампионата. "Червените" разгромиха с 4:1 като гости Берое на старта на пролетния полусезон.

20-ина минути преди края на мача резултатът обаче беше 1:0 за домакините. Тогава наставникът на ЦСКА Саша Илич направи корекции като на терена се появиха редица офанзивни футболисти.

Халфовата линия на "червените" пък се прекрои тотално. Джонатан Линдсет бе върнат като опорен халф, Марселиньо Кареасо (който може да играе и като нападател) зае място до норвежеца. А друг викинг Тобиас Хайнц се включи в ролята на плеймейкър.

Резултатът беше 4 гола за ЦСКА в рамките на 20-ина минути и поне още толкова опасни ситуации пред вратата на заралии.

Триото Линдсет, Кареасо, Хайнц тотално овладя центъра на терена. Любопитно е дали тримата често ще се засичат заедно на "зеления килим"? И дали норвежците и колумбиецът ще блестят толкова силно заедно за ЦСКА?