• джордан-
  • славчев

Ловчанлии спечелиха с 4:1

Литекс премина безпроблемно през Любимец - 1
Литекс успя да постигне победа с 4:1 над Любимец при гостуването си от 19-ия кръг на "А" група и така футболистите на Златомир Загорчич се реваншираха за загубата от Левски. Ловчанлии показаха много привлекателен футбол и стигнаха до успеха без никакви проблеми.

Джордан откри резултата в 32-ата минута, а само шест минути след това Джазула удвои. За класическия резултат точен бе Славчев в 47-ата минута. Почетното попадение за домакините пък бе дело на Колев в 59-ата минута. За домакините почетен гол реализира Колев в 59-ата минута, а попадението за крайния резултат вкара Манолов в 88-ата минута.

"Оранжевите" са втори в класирането с актив от 40 точки след този мач, докато Любимец е 11-и с актив от 17 точки.