Голяма драма в Италия, Юве поведе в Калчото

Гол в 90+4' минута донесе победа на гранда

Голяма драма в Италия, Юве поведе в Калчото - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Ювентус вече е начело в италианската Серия А, след като победи Монца с 2:1 като гост в мач от 14-я кръг. Торинци спечелиха трите точки с гол в последната минута.

В 11-aта минута момчетата на Алегри получиха възможност да изпълнят дузпа. Звездата Влахович не беше точен от бялата точка.

60 секунди по-късно обаче Адриен Рабио откри резултата.

За края на второто полувреме двата отбора бяха подготвили супер драма.

Първо домакините изравниха чрез Валентин Карбони, който беше точен във втората минута на добавеното време.

В ответната атака обаче Федерико Гати се разписа и донесе ценни три точки за "старата госпожа".

Така Ювентус вече е лидер в класирането с 33 точки, а Монца е на 10-о място с 18 пункта.

Интер има 32 точки, но е с мач по-малко.