Прецедент още в първия кръг на шампионата за пролетта!

Какво се случва с футбола ни?

Прецедент още в първия кръг на шампионата за пролетта! - 1

ФК Крумовград прие Ботев Пловдив на Футболен комплекс Ботев 1912 или накратко базата на Ботев.

Един отбор е домакин на втори на базата на втория за шампионат. Съдия на срещата в Пловдив беше Георги Кабаков от град Пловдив. За да изглеждат нещата още по-забавни.

Мачът обаче доказа, че няма договорки, просто условията са странни.

2:1 за Крумовград. Алекс Колев вкара красив гол в 6-ата минута. В 24-ата минута Георги Николов от дузпа изравни за символичните гости. В добавеното време Александър Колев реализира и от дузпа и донесе победата на "сините".

Те са девети в таблицата, Ботев от Пловдив е осми. Любопитно е, че и трите попадения бяха дело на българи.

Междудругото мач с 3 гола от българското първенство и всички те да са дело на родни футболисти е рядко срещано за "А" група на България напоследък.