6 Март, 2024 23:59 1 954 1

Реал се изпоти на "Бернабеу" срещу "биковете"! Ман Сити громи в общия резултат

Елитна компания в 1/4-финалите на ШЛ

Реал се изпоти на "Бернабеу" срещу "биковете"! Ман Сити громи в общия резултат - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Най-титулуваният отбор в историята на КЕШ/Шампионска лига Реал Мадрид потрепери срещу РБ Лайпциг в 1/8-финалите на Шампионска лига.

14-кратните клубни европейски шампиони по футбол направиха 1:1 на "Бернабеу" срещу немците.

"Белия балет" поведе с гол на Винисиус в 65-ата минута. Страхотна комбинация между него и друг млад и звезден футболист Джуд Белингам. 3 минути по-късно Вили Орбан реализира с глава за "биковете".

Реал победи с 1:0 в Германия и продължава напред.

Настоящият европейски клубен шампион Манчестър Сити победи отново Копенхаген с 3:1. Всичките попадения в Манчестър паднаха до почивката на реванша. Аканджи, Алварес и головата машина Холанд реализираха за домакините. Елиунуси беше точен за временното 2:1 на "Етихад".

Миналата вечер Байерн Мюнхен и ПСЖ се класираха за 1/4-финалите.