ЦСКА с инфарктна победа

Играчите на Нестор с победен гол в добавеното време

ЦСКА с инфарктна победа - 1

ЦСКА победи като гост ЦСКА 1948 в мач от първенството.

"Червените" домакини поведоха с гол на Евгений Сердюк в 12-ата минута. В 45 мин. играч на домакините получи втори жълт и червен картон.

ЦСКА стигна до обрата с 2 асистенции на Линдсет. Данило Асприля (67') вкара за 1:1. Друга резерва за "армейците" Улаус Скаршем донесе победата на играчите на Ел Маестро в 90+4 минута. 2:1 за гостуващия тим.

12-кратните поредни шампиони Лудогорец (22 мача), Черно море (23 мача) и ЦСКА (24 мача) са лидери в класирането с по 51 точки.