10 Март, 2024 08:17 871 5

Берое спъна Черно море

2:0 за домакините

Берое спъна Черно море - 1

Берое победи с 2:0 Черно море в двубой от 24-я кръг на efbet Лига. Себастиян Вия вкара в 12-ата минута от дузпа и даде преднина на заралии. Тя бе удвоена след красиво попадние на Сегундо Пачаме (37').

През второто полувреме попадения нямаше и така трите точки отидоха за тима от Стара Загора. Съставът на Илиан Илиев пък изпусна шанса поне временно да се завърне на върха в шампионата. Черно море има 51 точки, какъвто е и активът на третия ЦСКА и първия Лудогорец, но разградчани са с цели два мача по-малко. Заралии пък са с актив от 28 пункта, един зад 10-ия Славия.