22 Март, 2024 15:42 1 532 9

Ощетиха България срещу Танзания?

Танзаниец игра с ръка в наказателното поле след лоша техника, съдията не свири дузпа

Ощетиха България срещу Танзания? - 1

България играе с Танзания в мач от нов турнир. Спорът се предава по БНТ 3. Резултатът е 0:0 до 40-ата минута. Срещата е на неутрален терен в Баку, Азербайджан. В 35-ата минута играч на Танзания удари топката с ръка, след като не успя да овладее кълбото при пас на негов съотборник. Това стана в наказателното поле на играчите със сини фланелки. Съдията обаче прецени техническата неточност да не доведе до дузпа. На мача няма ВАР. Ситуацията беше много спорна.