Филип Кръстев реализира на Аякс

Българинът блесна

Филип Кръстев реализира на Аякс - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Филип Кръстев влезе като резерва за Цволе и отбеляза гол на Аякс, но отборът му загуби с 1:3 в среща от 27-ия кръг на първенството на Нидерландия. Бившият играч на Левски се появи в игра в 67-ата минута и само пет минути по-късно с красив удар прати топката в мрежата на амстердамци.

Първото полувреме завърши при резултат 2:0 за Аякс, след като точни бяха Хлинсон и Акпом. Българският полузащитник намали на 1:2 и върна надеждите на домакините от Цволе.

Аякс подпечата победата си в 84-ата минута, когато точен бе пак Чуба Акпом (на снимката). Цволе ще гледа да не изпадне.