Футболистът на Барселона Сеск Фабрегас по всяка вероятност ще напусне тима през лятото, а най-близо до подписа му са два английски отбора, съобщи Sky Sports.
Името на 27-годишния полузащитник бе свързано със завръщане на Острова още през миналия сезон, но тогава до трансфер не се стигна. Според изданието след световното първенство в Бразилия Фабрегас ще се завърне във Висшата лига, но не е сигурна финалната дестинация.
Манчестър Юнайтед е един от претендентите за подписа на испанеца. Дори вратарят Давид де Хея лично е убеждавал Фабрегас да се присъедини към „червените дяволи”, които през следващия сезон ще се опитат да заличат срама от седмото място с качествена селекция.
Манчестър Сити също може да се окаже в битката за подписа на играча, който е свързван и със завръщане в Арсенал. Арсен Венгер много често прибягва до услугите на бивши играчи на „артилеристите”. Примерите са много – Фламини, Кембъл, Анри и Леман.
Според Sky Sports дори Челси може да се нареди на опашката за подписа на Фабрегас, който премина в Барселона през 2011 година за 34 милиона евро.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА