Руският външен министър Сергей Лавров прехвърли вината върху САЩ за липсата на писмено споразумение след двустранната среща на върха в Аляска през август 2025 г.
На 25 юни украинският президент Володимир Зеленски обяви, че е одобрил 40-дневна кампания за удари, за да се окаже натиск върху Русия да сложи край на войната в Украйна.
В Крим обявиха извънредно положение. Украинските удари водят до недостиг на гориво, проблеми с водоснабдяването и масово напускане на окупирания полуостров.
Това обобщи Институтът за изследване на войната.
На 26 юни Лавров заяви, че изявлението на държавния секретар на САЩ Марко Рубио от 25 юни, според което САЩ и Русия не са сключили споразумение, а само са обсъдили предложения по време на срещата на върха, "повдига въпроси относно това какво разбираме под "споразумение"".
Изявлението на Рубио от 25 юни противоречи на често повтаряните реторични тези на Кремъл, които се позовават на съществуването на предполагаеми "споразумения от Анкъридж" или "договорки от Аляска", за да подкрепят тезата за готовността на Русия да преговаря, въпреки че срещата на върха приключи без планираната вечеря и съвместна пресконференция и не доведе до никакво писмено споразумение или съвместна декларация.
Лавров заяви, че "да се казва, че не е имало споразумение, изглежда доста нетактично", след като представителите на САЩ предполагаемо са изложили своите предложения и Москва е изразила съгласие с тях.
Изявленията на Лавров сочат, че вината за липсата на споразумение, постигнато на срещата на върха в Аляска, и за забавените мирни усилия оттогава насам е на САЩ, а не на Русия, и вероятно са имали за цел да го направят, без да противоречат пряко на изявленията на Рубио.
На 25 юни украинският президент Володимир Зеленски обяви, че е одобрил 40-дневна кампания от удари, за да се окаже натиск върху Русия да сложи край на войната в Украйна.
Службата за сигурност на Украйна (СБУ) съобщи, че украински дронове са продължили ударите срещу окупирания Крим като част от 40-дневната операция, като са поразили
корабите "Волга" и "Вятка" в близост до корабостроителницата "Затока", товарния и пътническия ферибот "Петропавловск" и радарна станция на системата за противовъздушна отбрана С-400 в близост до окупирания Керч.
Окупационните власти в Крим обявиха извънредно положение в окупирания Крим на фона на засилващата се кампания на Украйна за нанасяне на удари срещу логистиката в региона.
На 26 юни председателят на окупационната администрация в Крим Сергей Аксьонов и председателят на окупационната администрация в Севастопол Михаил Развожаев съвместно обявиха, че са подписали укази за обявяване на регионално извънредно положение в окупирания Крим, предимно с цел "оптимизиране на икономическите въпроси".
Аксьонов добави, че обявяването на извънредното положение не налага вечерен час или ограничения на придвижването, а по-скоро позволява на окупационните власти да заобикалят типичните ограничения и бюрокрацията, които затрудняват оперативното управление и закупуването на жизненоважни доставки.
Развожаев заяви, че обявяването на извънредното положение ще позволи на окупационното правителство на Севастопол да възстанови бързо енергийните съоръжения след украинските удари с дронове и да предостави финансова помощ на жителите.
Украинските удари водят до недостиг на гориво, проблеми с водоснабдяването и масово напускане на окупирания полуостров.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 прав си Серьожа
Коментиран от #15, #64
08:49 27.06.2026
2 40 дни...
СЕЪРШЕНИ СТЕ!
Коментиран от #41, #67
08:52 27.06.2026
3 Наблюдател
Коментиран от #18, #57, #92, #134
08:52 27.06.2026
4 Довечера
Сега фронтът се обърна и Русия губи и изведнъж се сетиха за "споразумението" дето те го саботираха :)
Коментиран от #7, #25, #103
08:52 27.06.2026
5 К.О.Т.а.р.А.К 🐱
Коментиран от #70
08:54 27.06.2026
6 КАТЪРЕ
Нема Преговори.
Последният Път
Путин каза
Че ще унищожи Украйна
И преговори само
При Пълна Капитулация
Сега нещата се Промениха
Яко ви удрят Руски Главанаци.
И още ще има .
Тръмп искаше да ви помогне.
Да не се опозорите
Сега вече е късно.
08:55 27.06.2026
7 Наблюдател
До коментар #4 от "Довечера":
Първо трябва да се унищожат фашистите, реваншистите и потомствените фашисти, жадни за реванш и спосориращи клоунските марионетни режими.Коментиран от #12, #23
08:55 27.06.2026
8 аz СВО Победа 81
Къде отиде?🤣
08:55 27.06.2026
9 Един
08:56 27.06.2026
10 ФЛАМИНГО
Към ВОЛГОГРАД.
Благодарим на Любезните Руски
Граждани
За Красивите КЛИПОВЕ.
Коментиран от #14, #24
08:56 27.06.2026
11 Доналд Тръмп, президентът
Второ с руските селяци, милиционери, престъпници, крадци никой няма да разговаря и договаря. Нравится не нравится, терпи моя красавица 😁☝️
08:57 27.06.2026
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Оракула от Делфи
Майка си ли търсиШ в Украйна бе к-тил!
08:59 27.06.2026
14 Владимир Путин, президент
До коментар #10 от "ФЛАМИНГО":
"...Благодарим на руснаците за красивите КЛИПОВЕ..."Още в в ютуб канала @ЦензорНет 👈
09:00 27.06.2026
15 Антирашист826
До коментар #1 от "прав си Серьожа":
Какво споразумение като рашистите най нагло искат всичко !?09:01 27.06.2026
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Гресирана ватенка
09:02 27.06.2026
18 Антирашист 823
До коментар #3 от "Наблюдател":
Рашистите лъжат от всички възможни дупки !09:03 27.06.2026
19 Гресирана ватенка
До коментар #16 от "HEBEPOЯTНИ T ПAЦИ":
Айде грес и къш😁😁😁09:03 27.06.2026
20 кахраман
09:04 27.06.2026
21 Тодар Живков
09:06 27.06.2026
22 На Путин олигархо- бандитите скоро ...
Защо ми се струва,
че тези откраднати милиарди са в ръцете на един президент-некадърник ,от "овър деар"!!!
???
09:06 27.06.2026
23 Антирашист 825
До коментар #7 от "Наблюдател":
Фашизма е в просия ,тя отговаря на почти всички критерии за фашистка държава . Не спори а чети за фашистката държава !Коментиран от #27
09:07 27.06.2026
24 Инжекция Фламинго
До коментар #10 от "ФЛАМИНГО":
😃😃😃😃😃09:09 27.06.2026
25 Ами всъщност
До коментар #4 от "Довечера":
Имало е реално споразумение но кравите не са искали да подписват и обявяват нищо официално (под предлога че без съгласието на "независима и суверенна" Украйна не може да се реши нищо окончателно. Всъщност тази среща в Аляска беше за бавене на време (както Минските споразумения) и кравите очевидно не са имали намерение да спазват нищо от договореното там. За година и половина откакто е на власт тръмпанара не направи почти нищо за да спре конфликта (а при наистина добро желание това можеше да стане за няколко месеца). Руснаците вече разбраха че няма смисъл да си губят времето с кравите и сега ще отговорят брутално на последните украински атаки по руска територия. Не е изключено да ударят Полша и Румъния, а и някои други натовски държави които активно помагат на укрите.09:09 27.06.2026
26 Владимир Путин, президент
09:09 27.06.2026
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Кобзон рекърдс
09:10 27.06.2026
29 Хахахаха
До коментар #16 от "HEBEPOЯTНИ T ПAЦИ":
Пусни си руска теуевизия. Там мачкате и всьо идьот по плану.09:11 27.06.2026
30 Гориил
Коментиран от #36
09:11 27.06.2026
31 Много
09:12 27.06.2026
32 Руснак без крак...
До коментар #16 от "HEBEPOЯTНИ T ПAЦИ":
".. Желая приятна събота на всички.. "С макккя ти руска това е абсолютно сигурно !!!
Спасибо 😁
09:15 27.06.2026
33 Георги
09:17 27.06.2026
34 Механик
09:17 27.06.2026
35 Путюблиз
09:18 27.06.2026
36 Майор Деянов, на всеки километър
До коментар #30 от "Гориил":
".. Русия се отказва от сдържаност и прибягва до груба сила .. "Ама разбира се...
От завтра Русия почва сама си гърми рафинериите с думите - поне не е Украйна 😄
Коментиран от #54, #58, #59
09:19 27.06.2026
37 Факти
Коментиран от #52
09:20 27.06.2026
38 Путкер ще се бие
Коментиран от #46, #51
09:21 27.06.2026
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Хахахаха
До коментар #16 от "HEBEPOЯTНИ T ПAЦИ":
Ееееее факти все пак, намерете нещо за руските пабеди за човека бе, ееееее лоша работа.09:23 27.06.2026
41 баба Ванга
До коментар #2 от "40 дни...":
Русия ще пребъде..За укройна не е чувала..Амин!09:23 27.06.2026
42 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Публикува новина,
Коментиран от #43
09:24 27.06.2026
43 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #42 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
"Volkswagen" ще съкрати 100 000 човека!!Честито на печелившите
Коментиран от #50
09:24 27.06.2026
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #38 от "Путкер ще се бие":
Има Стара Руска поговорка "когда ххххол родился- еврей заплакал"09:26 27.06.2026
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Дядо от село
Коментиран от #55
09:26 27.06.2026
49 Санкциите нали работят
09:27 27.06.2026
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #37 от "Факти":
Факт - на 27 Юни 1954 г в град Обнинск започва работа , сиреч дава ток Първата Атомна Централа в света.!!!09:29 27.06.2026
53 стоян
09:30 27.06.2026
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #48 от "Дядо от село":
Може дядка, може. Ако украйна спре да съществува проблема отпада.Коментиран от #60
09:30 27.06.2026
56 Герги
Коментиран от #63
09:31 27.06.2026
57 55555
До коментар #3 от "Наблюдател":
Ти си бот,руски бот,така че не разполагаш с лично време.09:31 27.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Гориил
До коментар #36 от "Майор Деянов, на всеки километър":
Не разбирате кой разтърсва европейския енергиен пазар. И това не са Съединените щати. Вижте виртуалните навигационни карти онлайн и ще видите стотици кораби, плаващи от вътрешността на Русия към Иран през Каспийско море. Какво превозват тези кораби? Според техните манифести, те превозват селскостопанска техника, железопътно оборудване, торове и храни. Русия дори не е нужно да има скрит флот в Каспийско море. Не можете да спрете нито един кораб.Имаш къси ръце.Коментиран от #83, #87
09:32 27.06.2026
60 гост
До коментар #55 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Ти пък ако спреш да съществуваш,ще намалеят и нервите тук...кафа от промити индивиди...Коментиран от #75
09:33 27.06.2026
61 Айляк
Това, според мен, не влиза в играта.
А и Полша вече ще се дистанцира от Украйна, след издънката на Зеле с УПА.
Но сега, 10 месеца след Анкоридж, след като рашките установиха вече хитруването на САЩ, по-скоро очаквам съкрушителен удар нейде из Украйна, който да възпре мераците на Зеле и англосаксите за обръщане на войната.
Как, къде и кога ще стане това?
Не знам.
Но Зеле и западняците със сигурност очакват този руски удар, убеден съм.
Абе то направо си витае във въздуха:)
Коментиран от #69, #72
09:35 27.06.2026
62 На тия все някой им е виновен!
09:35 27.06.2026
63 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #56 от "Герги":
Когато некой Има различно мнение от болшинството ,значи ли че не е прав?Това не Беше ли комунизъм?Когато болшинството е право?
Коментиран от #68
09:35 27.06.2026
64 Лавров хитрува
До коментар #1 от "прав си Серьожа":
Той много добре знае, че американците не спазват никакви споразумения.Даже преговорите с тях са безполезни.
09:36 27.06.2026
65 Руснаков
Коментиран от #73
09:36 27.06.2026
66 руски челавек
09:37 27.06.2026
67 тик-ток-тик-ток
До коментар #2 от "40 дни...":
публиката от 15 годишни е много впечатлена..09:38 27.06.2026
68 Герги
До коментар #63 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Различно мнение от трезвогледащ човек...,да...но когато си полиран и промит индивид,трябва да бъде насочен в правилната посока..Коментиран от #71
09:38 27.06.2026
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 Кит или кот?
До коментар #5 от "К.О.Т.а.р.А.К 🐱":
що бързаш да се радваш с попиляването, запази си нервите, войната може да се проточи десетки години.. ..09:40 27.06.2026
71 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #68 от "Герги":
Ти ли го определял Това?За Джордано Бруно чуваш ли си?
09:41 27.06.2026
72 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #61 от "Айляк":
Никакви особенни удари няма да има.Достатъчно е че САЩ губят всякакво дипломатическо влияние върху кризатта. Самоотписаха се като преговарящ.
Съдбата на украйна става все по черна
Коментиран от #136
09:42 27.06.2026
73 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #65 от "Руснаков":
Както приеха България в НАТО, ЕС, и еврозоната09:43 27.06.2026
74 Дон Корлеоне
Коментиран от #76
09:44 27.06.2026
75 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #60 от "гост":
Нервите Ти значат ли, че никакво мнение освен твоето и на болшинството няма право да съшествува? Това си е жив комунизъм09:46 27.06.2026
76 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #74 от "Дон Корлеоне":
Да, но яйца нямаме.И чипове за ракети, хахахах
09:47 27.06.2026
77 Конь
Като страна с отпаднала необходимост.
Конь.Тъжен 🐴
Коментиран от #80
09:47 27.06.2026
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Много интересно
09:51 27.06.2026
80 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #77 от "Конь":
Русия няма нужда от някакво разрешение от когото и да е било през цялата си история. БОРДЮР жълтопаветен, учи история.Коментиран от #85, #88, #89
09:52 27.06.2026
81 А всичко може да свърши за минути
Ху Йло и кремльовската хомо дружинка, всички цузамен у бункера, 1 цистерна ( 40 т) дефицитен бензин и алкашора медвежонката... пали клечката
Хихихихихи
09:53 27.06.2026
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Миролюб Войнов, анализатор
До коментар #59 от "Гориил":
Братуха разкрой глаза и кажи какво харесваш на престъпна, олигархична, неможаческа Русия с милиционера Путин, престъпни олигарси, крадливите комундета Зюганов, Лавров и цялото съветско-селско грохнало Политбюро !!! Това ли е Русия, която искаш да видиш, уважаваш ? Не мисля. За ПЕТ години се видя че не са способни на нищо освен да крадат, крадат и пак крадат.Русия без украинците, белорусите, литовци, естонци е един монголо-мангacapcки kaтyн неспособен на нищо. Това бяха нациите които дърпаха СССР и нещо правеха. Запомни го ☝️
Коментиран от #93
09:53 27.06.2026
84 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #78 от "Удри копейката с лопатЕто!":
Написаното от теб е ярък пример за умственото ниво на БОРДЮР жълтопаветен09:56 27.06.2026
85 гост
До коментар #80 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Щом живееш в Москва, безнадеждно си промит...лек за теб няма...09:56 27.06.2026
86 стоян георгиев
09:56 27.06.2026
87 Хм Хм
До коментар #59 от "Гориил":
"Не можете да спрете нито един кораб.Имаш къси ръце."Ние не, но Зеленски - да!
09:58 27.06.2026
88 стоян георгиев
До коментар #80 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Последните няколко войни русия и СССР се молиха на съюзниците си като евтини мажоретки.пропуснал си ги тия работи.принвас е така докато не спре тока и хляба сте сериозни после ....помош европа помощ сащ....Коментиран от #94, #95, #97
09:58 27.06.2026
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 Няма
09:59 27.06.2026
91 Руснаков
09:59 27.06.2026
92 То ти, че
До коментар #3 от "Наблюдател":
Не си чел достатъчно още навремето не е тайна. Няма наваксване,оставаш се гьон10:01 27.06.2026
93 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #83 от "Миролюб Войнов, анализатор":
Ххахахах, много Ти е извратен мозъка." Олигархичен"- кажи го на групата на Джерито, от острова.Минамата седмица Русия, както е " Неможач" започна серийного производство на напълно Руски реактивен двигател за пътнически самолети ПД-8.
Такива двигатели произвеждат само 4 страни в света!!!
Коментиран от #110
10:02 27.06.2026
94 Този коментар на какъв език е написан?
До коментар #88 от "стоян георгиев":
Моля редакцията да трие всички подобно неграмотно написани коментари.Знаем, че нивото на коментарната секция е ниско, но това тук е нещо ужасно.
Коментиран от #133
10:02 27.06.2026
95 Този коментар е премахнат от модератор.
96 Първанов
10:04 27.06.2026
97 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #88 от "стоян георгиев":
Я Качи Тука Данни, колко пъти са се молили Чърчил и Рузвельт на Сталин, руснаците да побързат с настъплението, че американци и англичани Ги Бия до спукване. Ако не знаеш , прочети за Ардените, напримерКоментиран от #102, #138
10:07 27.06.2026
98 Този коментар е премахнат от модератор.
99 ХАХАХА😂
10:11 27.06.2026
100 Този коментар е премахнат от модератор.
101 Този коментар е премахнат от модератор.
102 стоян георгиев
До коментар #97 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Я кажи колко се моли сталин на чърчил и рузвелт 41 ?да ти пратя писмата на молотов до чърчил и другия гаден капиталист?ти такива не си писал на жена си...хах.или след първата световна когато гадните капиталисти спасяваха руснаците и децата им от гладна смърт....искаш ли да се ограмотиш а супермен?Коментиран от #108, #109, #123
10:16 27.06.2026
103 хаха
До коментар #4 от "Довечера":
Ъ? Русия нищо не казва за споразумението като цяло. Грам не натиска да го спазва някой, ако не си прочел внимателно. Единствено Лавров реагира на изказване на Рубио за това как Русия не била подписала споразумение в Аляска с "Ами то Рубио и САЩ отказаха да се подпише, каквото бяхме договорили устно.".Да си чул Русия или неин представител да изкажат нещо, че търсят преговори с Украйна сега? Зеленски, ЕС, САЩ говорят да се преговаря, ама по техните условия. Русия просто отвръща "Ние сме си казали какво искаме и ще преговаряме само за него по нашите условия.". Кой ти прилича на ревящ да се спасява от тази война и кой се държи като побеждаващ?
10:20 27.06.2026
104 Първанов
10:22 27.06.2026
105 чирпански
10:22 27.06.2026
106 Володя Пичкарьов
10:23 27.06.2026
107 Този коментар е премахнат от модератор.
108 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #102 от "стоян георгиев":
Да, разбира се давай, Качи текста Тука. Айде, чакамКоментиран от #125
10:25 27.06.2026
109 хаха
До коментар #102 от "стоян георгиев":
Ти кажи как така капиталистите от Великобритания и САЩ всъщност:- през 1930те оставиха Хитлер да прави армия, авиация, танкове, флот в разрез с Версайския договор от ПСВ. Според този договор армията е трябвало да е до май беше 50000, да няма танкове, самолети и кораби.
- финансираха цялото начинание на Хитлер да се въоръжава и до навилзането му в Полша всъщност не му обявиха война, че и му се радваха, че завладя Чехословакия, анексира Австрия, воюва на страната на Франко в Испанската Гражданска Война срещу СССР(които подкрепят по онова време комунистите).
- оставиха немците да се вихрят в Африка и Източна Европа, не пипнаха Япония за завладяването на Китай.
- Чембърлейн е сменен с Чърчил след поредното си "Споразумяхме се с Германия и няма да воюваме." след навлизането в Полша
- братът на Елизабет е сменен от нея на трона, защото е открито върл привърженик на нацистите
- демократите в САЩ ревяха, че Тръмп прави митинг в Медисън Скуеър, където 1940те имало конференция на нацистите
и разни подобни неща, дето все едно говорят за прокси война срещу Сталин, в която Хитлер е предал спонсорите си.
Коментиран от #113, #129
10:26 27.06.2026
110 Тва, че си
До коментар #93 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Посмишището на форума не е тайна. Поръчваш от тези двигатели и сменяш стария на москвича ти. АбеГлупак, знаеш ли колко години са нужни да се произведе самолетТъпако? Скрий се някъде и целувай снимката на иконата ти ПутинКоментиран от #115, #120
10:26 27.06.2026
111 Този коментар е премахнат от модератор.
112 Този коментар е премахнат от модератор.
113 Същият
До коментар #109 от "хаха":
Този Запад спаси ссср във всв, захранваща го с невороятни количества техника, оръжия, храни, без които Хитлер щеше да си пие и днес бирата на червения площад, като след всв Сталин не изплати с нито един долар!. Правиш ИЗКЛЮЧИТЕЛНО нелепо сравнение. Не се прави така, все пас сме 2026 г.Коментиран от #117
10:31 27.06.2026
114 Българин
10:34 27.06.2026
115 Този коментар е премахнат от модератор.
116 Този коментар е премахнат от модератор.
117 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #113 от "Същият":
Русия всичко си изплати. А Ти прочети Кога почва Ленд Лиза км с СССР и колко е дадено в процентно съ отношение на Британия и колко на с СССР . И колко си е произвел ссср.Коментиран от #122
10:38 27.06.2026
118 Хахахаха
10:40 27.06.2026
119 Духът на Анкъридж
10:40 27.06.2026
120 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #110 от "Тва, че си":
Русия направи само свой двигател бе неграмотник, планера и авиониката си Ги имат. Но Дори и само двигател, за 6,само за 6 години, си е рекорд10:41 27.06.2026
121 Смех
10:44 27.06.2026
122 Немо
До коментар #117 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Защо лъжеш като е изплатила 6 % Русия .Те ако го изплатят от глад ще умрат въпреки ,че е редуциран 5 ли 6 ли пъти . щото са неспособни и нефелни умственоКоментиран от #124, #128
10:44 27.06.2026
123 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #102 от "стоян георгиев":
След Първата световна война, следва Граждаската война в Русия, започнала след интервецията на запада - Англия, Франция, Германия, Япония. За Каква помощ за гладувсщи говориш, бе неграмотник. Знаеш ли колко години след рРеволюцията от 1917 западните страни официально признават ссср?Каква помощ след КАТО е и мало Интервенция?!?
Коментиран от #127, #141
10:46 27.06.2026
124 Този коментар е премахнат от модератор.
125 стоян георгиев
До коментар #108 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Няма да кача нищо.отваряш руското вики на фритьов нансен или на ленд лаза и четеш.нали знаеш руски?10:48 27.06.2026
126 Старшина Боташ
10:50 27.06.2026
127 стоян георгиев
До коментар #123 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Нещо не си бил силен по история нали.русия излиза по средата на войната от нея изоставяйки съюзниците си.интервенция викаш а...хаха...след като русия е нападната от германия и австроунгария англия и франция нападат германия като руски съюзник,но идва ленин и казва ние даваме украйна на германия и сключваме мир като оставят англичани и французи.та внимавай с интервенциите...Коментиран от #130
10:51 27.06.2026
128 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #122 от "Немо":
Русия изплати всичко за Ленд Лиза през 2006 Година. Чети, Има интернетКоментиран от #135
10:51 27.06.2026
129 стоян георгиев
До коментар #109 от "хаха":
Може ли да те питам кой създаде съветска военна промишленост цялата енергетика ?Коментиран от #131
10:53 27.06.2026
130 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #127 от "стоян георгиев":
Исключительно ми неграмотен дом не си чуваш или чел за нахлуването на Британия в Архангельска област, а на СаЩ и Япония в Далечния изток, Владивосток.Много си зле
10:55 27.06.2026
131 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #129 от "стоян георгиев":
Щом не си чувал за Интервецията, нормально е да задаваш такива тъпи въпросиКоментиран от #139
10:56 27.06.2026
132 Атина Палада оригинал
10:58 27.06.2026
133 Моряка
До коментар #94 от "Този коментар на какъв език е написан?":
"Войната се развиваше успешно,докато не се намеси Генералния щаб"(храбрия войник Швейк)."Дискусията се развиваше добре,докато не се намеси Стоянчо."
(аксиомата на Моряка).
После дискусията стана пълна боза.Както винаги.Ех,Стоянчо,Стоянчо,да беше научил поне главните букви,пък после си го мери с грамотните хора.
11:00 27.06.2026
134 Антирашист 827
До коментар #3 от "Наблюдател":
Демагогията на пашистите е позната те никога не са виновни !11:06 27.06.2026
135 Роко
До коментар #128 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Приятелю четене му е майката. Рассия през 2006 плаща едва 6% от това което трябва да платят по ленд лиза (по програмата ленд лиз на заплащане подлежи само тази техника която оцелява след края на войната) след войната сумата неколкократно е редуцирана преди да бъде платена плащането е 6% от първоначалната сума.11:07 27.06.2026
136 Антирашист 826
До коментар #72 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Никнейма ти не отговаря на документите на ООН . Още с името започват лъжите !11:10 27.06.2026
137 Русинант лавровия
11:11 27.06.2026
138 гост
До коментар #97 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Виж лайковете и разбери дали хората те подкрепят.По добре да си беше останал там преди 89 год.С хора като теб Прогрес няма..но виж пък...Петилетки...,Путински съботници,има в изобилие..и не се прави на много открехнат, чета ти помията...11:13 27.06.2026
139 Роко
До коментар #131 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Интервенцията или помощта на Антанта за руската държава и народ в борбата срещу червените преватаджии, по - късно руската армия е изоставена от съюзниците и руската държава престава да съществува завинаги11:14 27.06.2026
140 БГ Гражданин
11:16 27.06.2026
141 Антирашист 867
До коментар #123 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
В просия от 2009 г не празнуват воср. До там с ленинизма и комунизма !11:19 27.06.2026