Вицепрезидентът на САЩ Джей Ди Ванс защити последните удари на Вашингтон срещу Иран, като заяви, че Техеран трябва да спазва споразумението за прекратяване на огъня, и предупреди, че "на насилието ще бъде отговорено с насилие".
"Иран подписа споразумение за прекратяване на огъня. Ние го спазихме. Ако имат разногласия относно начина, по който се прилага Меморандумът за разбирателство (MOU), могат да вдигнат телефона", написа Ванс в публикация в X.
САЩ са отворени за дипломатически контакти с Иран, ако Техеран не е съгласен с тълкуването на подписания между двете страни меморандум за взаимно разбирателство, заяви вицепрезидентът на САЩ.
Коментарите му идват след като САЩ предприеха военни действия в отговор на атака с дрон срещу кораб в Персийския залив, за която официални представители обвиниха Иран.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гресиран кравар с памеперс
не му е сефте да бъде бит
иран свали 47бр. F-35 и още ще повали ако е нужно
Коментиран от #6, #9, #24
10:47 27.06.2026
2 Хаха
10:47 27.06.2026
3 точно така
10:47 27.06.2026
4 Дрейф
10:49 27.06.2026
5 Омръзна
Коментиран от #11
10:49 27.06.2026
6 55555
До коментар #1 от "гресиран кравар с памеперс":
Лично ти беше свидетел нали?!!!!Ей така си ги сваляте тези самолети,измисляш си една цифра,повтаряш я десет пъти и лъжата става истина.!!!!10:53 27.06.2026
7 То това и Путин го разбра но
10:53 27.06.2026
8 Мдаа
10:53 27.06.2026
9 Колко???
До коментар #1 от "гресиран кравар с памеперс":
😂😂😂😂😂😂😂😂10:54 27.06.2026
10 Бункерният Педофил вече е Шах
10:55 27.06.2026
11 Боли ме фара
До коментар #5 от "Омръзна":
от кой ти е омръзнало. Още един Наполеончо дето си мисли че от него нещо зависи.Коментиран от #18
10:57 27.06.2026
12 Гориил
10:58 27.06.2026
13 Луд
Коментиран от #15, #19
10:59 27.06.2026
14 Гост
Коментиран от #25
10:59 27.06.2026
15 Гост
До коментар #13 от "Луд":
Разликата е, че Русия брани територии с репресирани руснаци от подставен режим, а янките си пиратстват безнаказано, докато ООН си затваря очите. Това е разликата.11:01 27.06.2026
16 не може да бъде
11:02 27.06.2026
17 Факти
Коментиран от #27
11:14 27.06.2026
18 Много
До коментар #11 от "Боли ме фара":
Глупаво изказване, породено от много глупаво заключение, на много глупав ум! И съвсем по глупашки агресивно!11:14 27.06.2026
19 Факти
До коментар #13 от "Луд":
Е, тя не е създадена от нищото. САЩ са издънка на Англия, също както Русия е издънка на Украйна. И двете държави могат да бъдат проследени до ранното средновековие. Иначе ако ще издребняваме трябва да кажем, че Русия съществува от само 35 години.Коментиран от #21, #26
11:26 27.06.2026
20 Бечев
11:37 27.06.2026
21 не може да бъде
До коментар #19 от "Факти":
Само напълно неграмотен или напълно обсебен от русофобия може да напише подобно нещо!??11:42 27.06.2026
22 Кънчев
11:44 27.06.2026
23 теню
11:50 27.06.2026
24 Санитар от Карлуково
До коментар #1 от "гресиран кравар с памеперс":
Колегите са напът! Стаята е оправена! Но доктора не е оптимист...11:55 27.06.2026
25 Психиатър
До коментар #14 от "Гост":
Халюцинациите са лошо нещо....Коментиран от #28
12:00 27.06.2026
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Глупости
До коментар #17 от "Факти":
До като има жидове и жидоянки, мир не може да съществува!12:17 27.06.2026
28 Гост
До коментар #25 от "Психиатър":
Абе, китът и боята в Хърватия свършихс, пък не знам.12:31 27.06.2026