Руска дизелова подводница в Черно море е поразила украински военни цели с крилати ракети "Калибър", предаде Ройтерс.
Руското министерство на отбраната публикува видео, показващо как ракети "Калибър" се издигат над морската повърхност и отлитат към хоризонта, според ведомството - към украински военни цели. Агенция "Интерфакс" отбеляза, че Русия за първи път съобщава, че е използвала подводници за поразяване на цели в Украйна.
Поставете оценка:
Оценка 4 от 82 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Руската подводница
17:32 29.04.2022
2 az #Контрапропаганда
17:33 29.04.2022
3 Ганчо
Коментиран от #7
17:33 29.04.2022
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Тринити
Коментиран от #8, #43
17:35 29.04.2022
6 ха ха
Коментиран от #22, #29
17:37 29.04.2022
7 ТИР
До коментар #3 от "Ганчо":
Прав си, Военна Операция е,,, А нашите искат Шамари,,,!Моля Атанасов не Показвайте,!
Коментиран от #11
17:37 29.04.2022
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Майна
Ще имате право само да МЪЛЧИТЕ ,ако ви кажат ,че можете...!
Преди това Агенцията за киберсигурност и сигурност на инфраструктурата (CISA) обяви нов приоритет на отдела за вътрешна сигурност за борба с дезинформацията LINK в технологични платформи, включително социалните медии.
Много вежди бяха повдигнати, тъй като съобщението изглеждаше като открито признание, че правителството на САЩ ще контролира информацията, като прилага етикети, които ще се съгласуват със съюзниците в социалните медии, които се нуждаят от правно обосновка за цензура и премахване на съдържание.
Коментиран от #23, #28, #30
17:38 29.04.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Е И?
17:41 29.04.2022
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Бед лайър
17:44 29.04.2022
17 Rambo
Коментиран от #82
17:45 29.04.2022
18 майтаки
Не си правете илюзии, че тези ракети са като Томахоука - успяваемост 9 от 60. Относно жлилищния блок в Киев ударен вчера с Калибър, търсете причината в украинското ПВО. Свалените ракети също нанасят щети. И руснаците свалиха всичките Точка-У изстреляни към Донбас, но жертви пак има, от отломките и заряда.
17:46 29.04.2022
19 ТИР
До коментар #11 от "Достойно ест!":
Да се чуди Човек,,, Иронично или в Виц,,?17:46 29.04.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 И по корекома стрелят
До коментар #4 от "сила":
Да го разбият и да зарадват другара жуже за 9 май с нов магнетофон 😂😂😂😂😂😂😂17:47 29.04.2022
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Морфей
До коментар #14 от "Либерастията сте толкова":
Не е Ротшилд! Крокодилът Гена беше...17:50 29.04.2022
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Нали разбираш
До коментар #9 от "Майна":
че това ще си го ползват в АУКУС. Щото от останалите места ще ги изхвърлят.17:52 29.04.2022
29 Хи хи
До коментар #6 от "ха ха":
Защото си правят реална тренировка17:52 29.04.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Всичко
До коментар #20 от "Баце":
срещу рушляма е добро! Всичко!17:53 29.04.2022
32 майтаки
17:53 29.04.2022
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Тити
17:57 29.04.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Тъпчо
17:59 29.04.2022
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Масква потъна
18:02 29.04.2022
42 Иванушка 🇷🇺
Коментиран от #53
18:02 29.04.2022
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Уса
Коментиран от #46
18:10 29.04.2022
45 Уса
18:12 29.04.2022
46 Иванушка 🇷🇺
До коментар #44 от "Уса":
" . американски търгаши ще ви продават руски газ c 20% надценка ..." - това не е просто проста руска газ, а руска газ с добавени Американски Молекули на Свободата.Затова има и надценка )))
18:14 29.04.2022
47 Специални към путинофилите в България
Това са варвари,който нямат нищо човешко в тях,те изпълняват заповедта на един побъркан диктатор...
Коментиран от #54, #56, #63, #64, #67
18:18 29.04.2022
48 АУУУУУ
18:19 29.04.2022
49 Тази новина
18:20 29.04.2022
50 1:1
18:20 29.04.2022
51 наблюдател
18:20 29.04.2022
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 Смях
Иначе тръгнали да се хвалят как взривяват неща.
Русия е най-голямата дупка в историята на човечеството. Даже и водката им не става в сравнение с уискита , коняци и прочие качествено дестилирани алкохоли. Нито ястие, нито книга абе нищо нямат като принос. А чакай излъгах правят мръсни панелки , прахосмукачки тайфун и наскоро се опитваха да правят и цветни телевизори Polar със западна технология , но не потръгна 🤣
Вижте снимката , прословутата руска техника 🤣
Коментиран от #61, #70, #76
18:26 29.04.2022
56 Пръв
До коментар #47 от "Специални към путинофилите в България":
Аз ще избягам пеш през границата ако това се случи! На българи доверие имам само, че ще ме предадат и ще ми забият нож в гърба.18:29 29.04.2022
57 Бай Лисан
18:31 29.04.2022
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Къде е крайцера Москва
Много е от без аналоговите 😊
А нещо казват ,ракетите взели да свършват
То па едни ракети 😊
18:40 29.04.2022
60 Антикомунист
Коментиран от #62
18:41 29.04.2022
61 БЕЗАНАЛОГОВ
До коментар #55 от "Смях":
ИМАМ ТАКЪВ БОКЛУК МАЛКО ПО НОВ ОТ ТОЗИ ПО ЗЛЕ Е ОТ НАЙ СКАПАНИЯ КИТАЙСКИ МАЙ ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО РУСКО КОЕТО ИМАМ И КОЕТО НЕ ПОЛЗВАМ ПЪЛЕН Б О К Л У ККоментиран от #73, #88
18:47 29.04.2022
62 майтаки
До коментар #60 от "Антикомунист":
Странно, по киевския мол натъпкан с военна техника и боеприпаси падна баш в целта и то със скорост 6 маха... Искандер-М... Продължавай да си вярваш на глупостите дето пишеш!18:52 29.04.2022
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Коя е подводницата?
18:56 29.04.2022
66 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ
18:57 29.04.2022
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Еми единствената защита
До коментар #64 от "no name no face no number":
Срещу западнали медии е ушанката и то заклюпена до носа 🤣🤣🤣18:59 29.04.2022
69 И нея ще я калибрират
18:59 29.04.2022
70 ЩО СИ ТОЛКОЗ ЗАГРИЖЕН ЗА РУСИЯ
До коментар #55 от "Смях":
ГЛЕДАЙ СИ КРАВАРИТЕ КАК ЩЕ ВОЮВАТ ДО ПОСЛЕДНИЯ ДРУСАН УКРИ И ИМ ПЛАЩАЙ ,,ЕВТИНИЯ ТОК"19:02 29.04.2022
71 1 САРМАТ И BYE BYE BRITAIN
19:07 29.04.2022
72 Мразя Масква без пари
Коментиран от #77
19:07 29.04.2022
73 ЗА ВИБРАТОР ГО ПОЛЗВАЙ
До коментар #61 от "БЕЗАНАЛОГОВ":
ОТ ДРУГАТА СТРАНА19:08 29.04.2022
74 Гюнтер
Коментиран от #86
19:10 29.04.2022
75 косач
До коментар #4 от "сила":
За спешно лечение си.19:11 29.04.2022
76 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ
До коментар #55 от "Смях":
Не е така!Хайвер,Съветската Лада Самара,Кожа от Норки,естественна!Черен Дроб от треска!Конфетите им и Игристое.Пелмени,много писатели от Царска русия !Пълководци!Шахматисти,спортисти.Русия има вси подземни богатства !Този лудия им вожд преди да направи грешката да влезе в капанът всичко бе наред и страхотен мост към Крим направиха...Сега да мислят как да го опазят........Коментиран от #92
19:15 29.04.2022
77 косач
До коментар #72 от "Мразя Масква без пари":
Че те наденем изодзад и че те подигнем нависок.Безплатно.19:20 29.04.2022
78 Малката Русалка
Коментиран от #80, #83
19:34 29.04.2022
79 ДЯДЯ ВАНЯ
ВЕЧНА ДРУЖБА!
С РУСИЯ НЯМА ПРОСИЯ!
СЪС ЗАПАДА НЕМА ПРОКОПСИЯ!
19:36 29.04.2022
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Дядя Ваня
19:49 29.04.2022
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Този коментар е премахнат от модератор.
84 хе хе хамериканците го правиха
20:12 29.04.2022
85 Браво
20:12 29.04.2022
86 косач
До коментар #74 от "Гюнтер":
Имаш нужда от ококорчване белким видиш истината.20:12 29.04.2022
87 Много гневна към коментар 2
20:18 29.04.2022
88 Умник
До коментар #61 от "БЕЗАНАЛОГОВ":
На руснаците не им трябва да произвеждат такива работи имат си газ и нефт. Шамандуро ти ще трябва да произвеждаш за да ги замениш за газ , гориво и жито .20:27 29.04.2022
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 Много гневна към коментар 47
20:43 29.04.2022
91 Сталинчо
21:47 29.04.2022
92 Моряка
До коментар #76 от "ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ":
Още от миналата и ли по миналата година ема материал в интернет,каква е системата за опазване на най дълтия мост в Европа.Красавец.Пред очите ми израстна. Десетки пъти съм преминавал под красивата му арка и все не мога да се нагледам.Нощно време гледката е невероятна.22:50 29.04.2022
93 Иван
23:59 29.04.2022