Украинският президент Володимир Зеленски обвини Русия, че тероризира и убива цивилни, след днешните въздушните нападения срещу градове в страната му, предаде Ройтерс.
Един човек е убит при ракетен удар по жилищна сграда в южния град Николаев, съобщи Зеленски, без да даде повече подробности.
"Украйна е под обстрела на окупаторите. Те продължават да правят това, което правят най-добре - да тероризират и убиват цивилни", написа украинският президент в "Телеграм"."С подобни действия терористичната държава няма да промени нищо за себе си. Тя само ще потвърди своята разрушителна и убийствена същност, за която със сигурност ще ѝ бъде потърсена отговорност", добави Зеленски.

Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Бай Дън
Коментиран от #33, #34
11:35 18.10.2022
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Гогата
11:36 18.10.2022
4 Лалето
11:36 18.10.2022
5 Теле
11:36 18.10.2022
6 Чоко
Коментиран от #24
11:37 18.10.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Пич
11:39 18.10.2022
9 ха ха
Коментиран от #50
11:39 18.10.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Денс Дзанбазларъ
11:40 18.10.2022
12 Софиянец
11:42 18.10.2022
13 Гост
11:42 18.10.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Санитарната инспекция
11:45 18.10.2022
16 ЗеленскиТрябваДаУмре
11:45 18.10.2022
17 Анонимен
11:46 18.10.2022
18 Рашизъм и Точка
Коментиран от #42
11:46 18.10.2022
19 Кочо
Коментиран от #21
11:46 18.10.2022
20 Студопор
Коментиран от #23
11:49 18.10.2022
21 Коментатор
До коментар #19 от "Кочо":
Който пише глупости - да, изтриват го.И така трябва.
Коментиран от #25
11:49 18.10.2022
22 ценов
11:51 18.10.2022
23 Солей
До коментар #20 от "Студопор":
Докладите на ОССЕ друга казват ....11:51 18.10.2022
24 !!!
До коментар #6 от "Чоко":
Знаеш къде слага Путин "уважението"ти и подобните на теб?А относно войната-загубите ще ги видим след месяц-два.Ако си жив и здрав.
11:53 18.10.2022
25 Кочо
До коментар #21 от "Коментатор":
И на него не му остава друго освен да вземе тоягата! Като Путин! Сетне се чудите защо Копейчика изгонил ,,журналистите"! А не се възмутихте, когато Герб ги гонеше от мероприятието си не с молби, а с частна охрана и побой!11:55 18.10.2022
26 ДОИЧЕ ЗЕЛЕ
Коментиран от #38
11:59 18.10.2022
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 друсания кървав клоун
12:13 18.10.2022
29 Минева
12:16 18.10.2022
30 Минувач
12:23 18.10.2022
31 Слава на България
Коментиран от #37
12:35 18.10.2022
32 Ставри
12:37 18.10.2022
33 ТОВА СТЕ СИ ПОСТЕЛИЛИ.
До коментар #1 от "Бай Дън":
ЗЕЛЕНСКИ, НАРКОМАНИНО. ВИЕ ОСЕМ ГОДИНИ ИЗБИВАХТЕ ЦИВИЛНИ В ЛУГАНСК, ДОМБАС. КОЙ ИЗГОРИ ЖИВИ БЪЛГАРИТЕ В ОДЕСКИЯ КУЛТУРЕН ДОМ??? СЕГА КАКВО РЕВЕШ. ТОВА СТЕ ПОСЯЛИ И ЩЕ ЖЪНЕТЕ УРАГАНИ . НЕ ВИ СЪЧУСТВАМ ВЪОБЩЕ НА ВАС БАНДЕРОВЦИ.12:39 18.10.2022
34 ирис
До коментар #1 от "Бай Дън":
Грешката е,на всички нормални,че продължаваме да търпим него и целият цирк около скапаната му държава, дирижирана от щатите.Такива,като него трябва во веки да замълчат.12:41 18.10.2022
35 нон бари
12:41 18.10.2022
36 еееееееех
12:43 18.10.2022
37 хоризонт
До коментар #31 от "Слава на България":
Военно промишлените комплекси в сащ и ръководените от тях еврейски кланове ,ястребите не искат мир,на тях им трява точно това:парче земя,възможно най-близко до Русия,която да бъде изгорена с народа и и такъв подкупен клоун ,като този.Времето им изтича и ще се пържат в ада,без значение колко им е несметнато богатството.Първият залп ще е насочен към всеки едим по отделно.12:47 18.10.2022
38 ами
До коментар #26 от "ДОИЧЕ ЗЕЛЕ":
ако са се нашмъркали може и да са объркали посоката12:54 18.10.2022
39 Украинка
13:03 18.10.2022
40 боцко
13:11 18.10.2022
41 Ние знаем
Коментиран от #49
13:15 18.10.2022
42 Посл българин
До коментар #18 от "Рашизъм и Точка":
+укронацизъм , забрави!13:15 18.10.2022
43 Терорусия
Коментиран от #48
13:25 18.10.2022
44 Трън
13:30 18.10.2022
45 Кочо
13:32 18.10.2022
46 България
13:34 18.10.2022
47 Ха Ха
13:44 18.10.2022
48 кравартерор
До коментар #43 от "Терорусия":
Всички последователи на деменцията..в карлуково.13:54 18.10.2022
49 Ние също знаем..
До коментар #41 от "Ние знаем":
За деменцията и неговите поклонници-само посейдон..13:58 18.10.2022
50 Голям
До коментар #9 от "ха ха":
симулант на терена. Пада за дузпа :)15:27 18.10.2022
51 Азз
16:09 18.10.2022