Западните страни правят опити да отслабят Русия и да "разклатят" нейния суверенитет. Това съобщи във вторник, 15 ноември, президентът на страната Владимир Путин, предава РБК.
Държавният глава посочи, че Западът "изкривява историята и размива ценностите". Именно с насаждането на митове и изопачаването на историята започва "изграждането на държави и народи“, продължи той.
"Такъв сценарий, както виждаме, вече е тестван в някои страни, включително Украйна и редица други държави. Имаше опити да направят същото с Русия, но, както вече казах, ние поставихме заслон навреме и достатъчно здраво, за да защитим нашите интереси“, подчерта Путин.
Приемствеността на поколенията, верността към традициите и високите духовно-нравствени ориентири са в основата на националната идентичност на Русия, добави държавният глава.
15 Ноември, 2022 17:00 4 111 67
Владимир Путин: Западът се опитва да отслаби Русия и да подкопае суверенитета ѝ
Западните страни правят опити да отслабят Русия и да "разклатят" нейния суверенитет. Това съобщи във вторник, 15 ноември, президентът на страната Владимир Путин
Снимка: БГНЕС
Поставете оценка:
Оценка 3.1 от 51 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 антидържавата
17:01 15.11.2022
2 Котка ученият
Коментиран от #17
17:03 15.11.2022
3 ПУТИН,,,
17:04 15.11.2022
4 Книжния тигър раЗия
17:04 15.11.2022
5 Да си върнем руските анклави
Да изгоним Лукойл за неплащане на данъци, както отдавна направиха румънците!
17:04 15.11.2022
6 СССР ОТ НЕБИТИЕТО
17:05 15.11.2022
7 Читател
17:05 15.11.2022
8 Груйо
17:05 15.11.2022
9 Тези продължават да живеят в 1941г.
17:06 15.11.2022
10 Факът
17:06 15.11.2022
11 Гост
Коментиран от #25
17:06 15.11.2022
12 Давай Путин
17:07 15.11.2022
13 Време разделно!
17:08 15.11.2022
14 Кочо
17:09 15.11.2022
15 КО РЕЧИ КО
17:09 15.11.2022
16 Суверенитет по фашистки
17:10 15.11.2022
17 Груйо
До коментар #2 от "Котка ученият":
През триста годишната си история, откакто наследява Златната Орда, Русия често е била наритвана. Справка, Кримската война. Руско - Японската, Първата Световна и Полско - съветската от 1920, Афганистан и Първата чеченска война.СССР извади Късмет че през ВСВ и беше предоставен неограничен ландлийз от САЩ с който спечелиха войната и започнаха да си приписват легенди.
Коментиран от #22, #27, #36, #47
17:11 15.11.2022
18 Тити
17:11 15.11.2022
19 Щсдд
17:11 15.11.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Като си неосведомен поне мълчи
До коментар #17 от "Груйо":
Цитираш 5 изгубени войни, а Русия е участвала в 50 други. Можеш ли да смяташ?Коментиран от #46
17:13 15.11.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 теле
17:15 15.11.2022
25 Вярно е
До коментар #11 от "Гост":
От гламави, по-гламави са. Излъгаха ги, че няма да има никаква мобилизация, после обявиха мобилизация, а ония се юрнаха да бягат, вместо да окупират кулата на злото с въпроси. Сега кулата на злото издава указ, че деца могат да работят на пълен работен ден. Ни звук, ни стон.17:16 15.11.2022
26 да ама не
17:16 15.11.2022
27 Котка ученият
До коментар #17 от "Груйо":
Повтарям, Русия винаги се връща.Коментиран от #29, #30, #39
17:18 15.11.2022
28 Мдааа
17:20 15.11.2022
29 Презвитер Козма
До коментар #27 от "Котка ученият":
Връща се за още бой. През ВСВ победи Германия срещу която воюваше целия свят и то само благодарение на ландлийза от САЩ. В Афганистан върна ли се?17:23 15.11.2022
30 Путинофил
До коментар #27 от "Котка ученият":
Чакаме ватенките да се върнат в Авганистан!Коментиран от #31, #54
17:25 15.11.2022
31 Русофил
До коментар #30 от "Путинофил":
За ватенките нямало ватенки за зимата. За обувки да не говорим. Този, който сикупи му ги взимат бабаитите в ротата.
17:31 15.11.2022
32 Историк
Е така е - такъв е тайванския народ и държава, македонския народ и държава, косовския народ и държава, украинския народ и държава.
Иначе няма нито баски, нито шотландци или ирландци, нито чернокожи или испаноговорящи в САЩ - разделяй и владей но това се отнася за другите.
17:33 15.11.2022
33 Анавв
Коментиран от #38
17:36 15.11.2022
34 Хм Хм
Дали само се опитва или ви такова таковата, щото сте бавни като мисирки. Руский мир.
Коментиран от #37
17:38 15.11.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 корекция
До коментар #34 от "Хм Хм":
Не бе, те така стават по силни и даже Путин го каза много пъти, но сега запя друга песен. Явно иска да съсипе цялата полза от санкциите.17:57 15.11.2022
38 НОВО ПЕТ
До коментар #33 от "Анавв":
Путин профука милиарди народна пара и стигна до Донецк....и остави 80 000 руски трупа в Украйна...18:02 15.11.2022
39 профайлърь
До коментар #27 от "Котка ученият":
ти, имитираш истинската "котка ученият" - лесно е да се разпознае18:03 15.11.2022
40 Хердот
18:04 15.11.2022
41 Дарвин Чарлз
18:05 15.11.2022
42 небрежнев
Сега САЩ (и демократичния свят) пак защитават нападнатата страна, но това руснаците не го смятат за добрина. Когато СССР получаваха американска помощ и се спасиха от нацистите, защо тогава не реваха?
Сега ка путин много говори за нацистите и бандерите в Украйна, но услужливо забравя, че именно СССР имаше договор с Хитлер за ненападение и именно те в съюз с нацистка Германия нахлуха в Полша и избиваха масово мирните жители, разделяха територии и грабеха всичко!
Нацистите пак нападат и избиват други народи, но този път няма как да се скрият зад гърба на Хитлер. Национал-социалисти, комунисти, русисти са все едно и също - източник на войни, терор, грабеж и смърт!
Разликата м/у SS и Z, е че първите бяха разбити от цивилизования свят, след като бяха превзели половината земя, а днешните им Z клонинги не могат да напреднат и на 100 км от границата си.
18:05 15.11.2022
43 Професора
18:06 15.11.2022
44 хаххахаха
18:06 15.11.2022
45 Путлерофоб
18:08 15.11.2022
46 стоян
До коментар #22 от "Като си неосведомен поне мълчи":
До 22 ком - другар - я ги напиши тия другите войни дето е спечелила русия че не се сещам последните 150 гд да са печелили война - освен тая последната пета война руско турска дето спечелиха с нашата огромна помощ и втората световна с огромната помощ от САЩ и то русия е победител с още четири държави над Германия18:15 15.11.2022
47 Ахааа
До коментар #17 от "Груйо":
А кой спира Наполеон ??Брой победите и после пиши загубите.Не забравяй ,че Русия натирва Османската империя от Балканския п-ов включително и от България18:16 15.11.2022
48 Джуджето
18:24 15.11.2022
49 Циркаджия
18:31 15.11.2022
50 РУСИЯ ТЕРОРИСТ И НАЦИСТ НОМЕР ЕДНО
18:31 15.11.2022
51 Нострадамус от Злокучене
Коментиран от #53, #58, #67
18:32 15.11.2022
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Днес още 1800
До коментар #30 от "Путинофил":
от Укровермахта дадоха фира... Само Русия ще решава съдбата на руснаците, не краварите!Z
Коментиран от #57
18:53 15.11.2022
55 !!!?
18:56 15.11.2022
56 666
19:01 15.11.2022
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Иво
До коментар #51 от "Нострадамус от Злокучене":
Нострадамус е познал всичко. Всички сме в очакване на тези хубави събития.19:09 15.11.2022
59 Ал.... Мехмед
19:18 15.11.2022
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Истина
Коментиран от #62
19:30 15.11.2022
62 Напротив
До коментар #61 от "Истина":
Русия е самото зло на земята. Докато съществува този тумор света ще агонизира във войни и насилие подклаждани от болните му имперски амбиции.19:38 15.11.2022
63 ПУТИН,,,,
20:00 15.11.2022
64 ПУТИН,,,
20:13 15.11.2022
65 123
20:36 15.11.2022
66 Барборино
07:20 16.11.2022
67 Даа
До коментар #51 от "Нострадамус от Злокучене":
Приятелю преди да пишеш се информирай. В момента по западни сведения в света общо държавите имат 300 трилиона дълг. В челото са държавите от G7 . Начело да САЩ с 175 трилиона. А сега ми кажи кой е фалирал и защо е войната, ама недей да пишеш пак глупости.18:31 16.11.2022