Тема: Украйна

29 Ноември, 2022 16:00 3 682 32

Украйна получи четири ракетни системи за залпов изстрел от Франция (ВИДЕО)

  • украйна-
  • франция-
  • ракетни системи за залпов изстрел-
  • mlrs lru m270 -
  • володимир зеленски -
  • еманюел макрон-
  • алексий резников

Ръководителят на Министерството на отбраната на Украйна Резников потвърди пристигането на четири MLRS LRU M270 от Франция

Украйна получи четири ракетни системи за залпов изстрел от Франция (ВИДЕО) - 1
Снимка: Туитър

Украйна е получила четири реактивни системи за залпов изстрел LRU M270 от Франция, съобщи министърът на отбраната Алексий Резников в Twitter.

Резников уточни, че установките вече са пристигнали в Украйна. „Това е видимият резултат от приятелството между президентите Володимир Зеленски и Еманюел Макрон. Благодаря на френския министър на отбраната Себастиен Лекорн, на правителството и на френския народ“, добави министърът.

Украйна получи четири ракетни системи за залпов изстрел от Франция (ВИДЕО)
Снимка: Туитър

Фактът, че Франция обмисля доставката на реактивни системи за залпов изстрел LRU за укрепване на украинските позиции, беше съобщено през октомври. Тези системи са способни да нанасят удари с обсег до 70 километра, докато френската армия разполага само с 13 такива установки.

По-рано Париж предаде на Въоръжените сили на Украйна наземни зенитно-ракетни комплекси Crotale NG.

Украйна получи четири ракетни системи за залпов изстрел от Франция (ВИДЕО)
Снимка: Туитър


Поставете оценка:
Оценка 3.6 от 27 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Теле

    32 20 Отговор
    Още ли са цяли

    Коментиран от #12, #14

  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 ЩЕ ХВЪРЧАТ

    21 36 Отговор
    УШАНКИ,ВАТЕНКИ и ще ПУШАТ ГУМЕНИ БОТУШИ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • 4 И веднага в действие....

    22 36 Отговор
    Свалени два СУ-та на орките +
    500 ушанки могилизирани !
    И това е само за час !

    Коментиран от #5, #7

  • 5 Последния Софиянец

    27 10 Отговор

    До коментар #4 от "И веднага в действие....":

    ВСУ съобщава за руска офанзива при Харков и Донбас.
  • 6 Делю Хайдутин

    22 16 Отговор
    Какво е това старо желязо на снимката?

    Коментиран от #10

  • 7 Вовата съм

    24 13 Отговор

    До коментар #4 от "И веднага в действие....":

    Бухахаха, никога не си виждал пушка на живо нали. Бухахаха с такива установки да свалиш самолет - развесели ме искрено

    Коментиран от #30

  • 8 Ален Делон

    14 28 Отговор
    С тях ВСУ ще мачка мужиците, като бръмбар сламка !
  • 9 Аршлох

    22 14 Отговор
    Абе и тях ще ги трошат руснаците като орехи с дронове Лансет за 1000рублей.А тъй наречените френски съветници,директно към портите на с-ти Петър.Не ви се вярва ли?Всеки ден излизат по няколко нови клипчета,знаете къде,можете лично да се обедите.

    Коментиран от #13, #16

  • 10 ПРИЛИЧАТ МИ НА РУСКИЯ ГРАД

    13 20 Отговор

    До коментар #6 от "Делю Хайдутин":

    ДЕТО СА КАЧЕНИ НА ЗИЛОВЕ ОТ ВРЕМЕТО НА СТАЛИН,,,, САМО ДЕТО СЪВЕТСКИТЕ ДАВАТ ИТКЛОНЕНИЕ ОТ ОКОЛО 2 КИЛОМЕТРА
  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Хм...

    11 1 Отговор

    До коментар #9 от "Аршлох":

    С тези нови клипчета, ти "обедили" се?, можеш ли сам да си вържеш обувките???

    Коментиран от #27

  • 14 ДА ДА

    9 4 Отговор

    До коментар #1 от "Теле":

    ГОТИН НИК СИ СИ ИЗБРАЛ ПОДХОЖДА НА ИЗРАЗА ТИ,,,,,,,цЯли
  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Румен Решетников

    16 14 Отговор

    До коментар #9 от "Аршлох":

    Затова ли крепостните не пускат "Армата " и СУ-57 на бойното поле? Страх ги е да не загубят трите СУ-та и десетте Армати! 😂
  • 17 Нострадамус от Злокучене

    14 20 Отговор
    С тези четири,стават около 10 броя МЛРС и 20 Хаймарса.Заедно с около 150 броя 155 мм. гаубици от различни модели,тези сравнително модерни системи натикаха "асвабадителите" по дупките и им дадоха инерция за "обратно настъпление" в посока Изток.
  • 18 Пич

    3 1 Отговор

    До коментар #15 от "Мамоооо...":

    Твоя ще го забърша няколко пъти !!!
  • 19 Мимчят

    16 14 Отговор
    Руснаците трябва да ги открият и веднага да им видят сметката..

    Коментиран от #22

  • 20 тез фишеци

    12 16 Отговор
    са влязли в експлоатация в лето господне 1983-то. И с това въоръжение, и с друго от този период - края на студената война, Украйна овладя положението, и общо взето пое инициативата в бойните действия! А какво ли ще е ако им дадат малко по-мощно въоръжение. Все пак рашистите хвърлят ракети от стотици километри!
  • 21 Българин

    22 12 Отговор
    Въоръжавайте ги и се надявайте войната да спре.Малоумници.

    Коментиран от #29

  • 22 стоян георгиев

    10 18 Отговор

    До коментар #19 от "Мимчят":

    Хахаха и след пожеланието що не изпееш и песен? Руснаците до сега не успяха да унищожат ни една установка.
  • 23 ДО СЛЕД МАЛКО

    6 7 Отговор
    ИЛИ НЯМА ДА ИМАТ РАКЕТИ ИЛИ ЩЕ СТАВАТ САМО ЗА СКРАБ
  • 24 СЕРИАЛА АЛО АЛО , ЯВНО ПРОДЪЛЖАВА

    3 1 Отговор
    ..........................................................................
  • 25 КовидманЯк

    12 7 Отговор
    Хаймарсите станаха на скраб, още скраб отива,тоя път френска.
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 нормален

    9 8 Отговор
    Ало спрете да наливате масло в огъня че на путин ще му писне
  • 29 гост

    9 12 Отговор

    До коментар #21 от "Българин":

    И кой ти каза , че сме се "надявали" войната да спре ?? Не се надяваме , а сме сигурни , че войната ще свърши с края на азиатската орда !! И връщането и в Сибир , където и е мястото !!
  • 30 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 31 Дидо

    0 0 Отговор
    Извади си кра.ста.вица.та от дъто,че ти убива на "главата" и пля.мпа.ш глупости!!!
  • 32 Залпов Изстрел

    2 0 Отговор
    ...е нещо като дървен камък, може би...? Не прекалявате ли с липсата на редакция! Вече става доста трудно за четене и ще емигрирам в по-книжовен сайт май!
Новини по държави: