Украинският президент Володимир Зеленски днес може да посети Вашингтон, да се срещне с американския президент Джо Байдън и да посети Конгреса, казаха запознати източници, цитирани от Ройтерс и БТА.
Това би било първото пътуване на украинския държавен глава извън страната му от началото на руската инвазия.
Визитата не е официално потвърдена, а освен това са възможни и промени в плановете по съображения за сигурност, е заявил един от източниците.
Посещението на украинския лидер би съвпаднало с намерението на Байдън да изпрати на правителството Киев системи за противоракетна отбрана "Пейтриът", предаде Си Ен Ен.
Информацията за евентуалното посещение беше оповестена първоначално от американския всекидневник "Пънчбоул нюз", отбелязва Ройтерс, като допълва, че засега говорителят на Зеленски не е отговорил на молбата за коментар. Към момента няма отговор и от председателя на Камарата на представителите на САЩ Нанси Пелоси.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Петър
Коментиран от #20
05:49 21.12.2022
2 Асан
05:51 21.12.2022
3 ХАХАХА
05:53 21.12.2022
4 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
Руzкият диктатор Владимир Путин, след тази новина се наака.
Коментиран от #50
05:56 21.12.2022
5 Клоуна
05:59 21.12.2022
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 123
06:01 21.12.2022
9 Хаха
06:04 21.12.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 ЕИРЕ
06:06 21.12.2022
12 оня с коня
Коментиран от #14, #16, #18, #24, #49
06:13 21.12.2022
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Адам Хилтън
06:28 21.12.2022
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #12 от "оня с коня":
Проблемът на целия ДЕМОНОКРАТИЧЕН запад НЕ е , че Русия ще подскочи, а че Западът ще потъне‼️Коментиран от #21, #22
06:36 21.12.2022
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 ЗЕВЗЕК
До коментар #1 от "Петър":
След Бахмут във Вашингтон.....може и през Русията...ще прелети като дрон06:38 21.12.2022
21 Германец
До коментар #18 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
А демократичния Запад знае ли, че така си казал? :)))Коментиран от #27
06:39 21.12.2022
22 ЗЕВЗЕК
До коментар #18 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Той запада потъва от 200 години......ама все не става....Коментиран от #23, #31
06:39 21.12.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #12 от "оня с коня":
Ти забелязал ли си , чеРусия над ПОЛОВИН ВЕК бе
"сложила ръка"
на
"Огромната Украинска Житница и неизчерпаемите Въглищни Залежи в Донбас"
в рамките на СССР ‼️
Май не , а ‼️
Коментиран от #38
06:42 21.12.2022
25 Чудя се когато се съберат двама
Коментиран от #30
06:42 21.12.2022
26 Никой не, го интересува с кой мисли да
06:44 21.12.2022
27 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #21 от "Германец":
О, знае го преди още аз да съм го казал ❗Коментиран от #28
06:44 21.12.2022
28 Германец
До коментар #27 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Сигурно от Живков го знае :))))Коментиран от #33
06:46 21.12.2022
29 В.В.П.
Тоя проси и шмърка, жена му вее рокли по бутиците, а спрете се. Като го подкрепяте си го приберете у вас ма престанете да занимавате всички ни
Коментиран от #32
06:47 21.12.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #22 от "ЗЕВЗЕК":
Империите НЕ рухват , като двете кули, за един ден ‼️Виж колко време е било нужно за разпада на Римската империя‼️
Коментиран от #34
06:47 21.12.2022
32 Пазител на светлината
До коментар #29 от "В.В.П.":
"Коледа идва, светли празници идват." За русофилите и техните господари цари вечен мрак, независимо колко светли са празниците. Когато душата ти е черна е все тая колко са светли празниците.06:50 21.12.2022
33 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #28 от "Германец":
Опитът ти за ирония преминава в опит за сарказъм, но говори само за неопитност в политиката и икономиката ‼️Коментиран от #35
06:55 21.12.2022
34 ЗЕВЗЕК
До коментар #31 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Що бе....СССР за колко време рухна.....а соца06:55 21.12.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 тоя еврейскипомияр
Коментиран от #37
06:56 21.12.2022
37 Германец
До коментар #36 от "тоя еврейскипомияр":
"още ли квичи за оръжия и милиарди" Да, и ще ги получи. Проблем? :)Коментиран от #40, #45
06:57 21.12.2022
38 ЗЕВЗЕК
До коментар #24 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
СССР УМРЕ...Украйна е жива.....Коментиран от #41
06:58 21.12.2022
39 АЛФА КЕНТАВЪР
Коментиран от #43
06:59 21.12.2022
40 ЗЕВЗЕК
До коментар #37 от "Германец":
За разгрома на путиновите пълчища всеки долар е оправдан.Коментиран от #42
06:59 21.12.2022
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Германец
До коментар #40 от "ЗЕВЗЕК":
Верно думаш. Даже ми се вижда малко помощта, но постепенно ще се увеличава все повече, докато руската старица не грохне.07:01 21.12.2022
43 Ясно е
До коментар #39 от "АЛФА КЕНТАВЪР":
Със съседи терористи, как да живеят?07:02 21.12.2022
44 Кварталния милиционер Путин
07:04 21.12.2022
45 В.В.П.
До коментар #37 от "Германец":
Той ще ги получи защото ти ще му дадеш като плащаш скъпи енергоносители и скъпи продукти. Тия пари, наляти в о-сраина нали знаеш че не жената на зеления ще ги връща а ти. Вместо да дадеш на децата си...Коментиран от #46
07:16 21.12.2022
46 ЗЕВЗЕК
До коментар #45 от "В.В.П.":
Парите ги даваме за свободата на Украйна.....за разгрома на путиновите пълчища.....агресорът не трябва да се толерира, а да се бие по канчето....Коментиран от #47
07:23 21.12.2022
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 ЗЕВЗЕК
До коментар #47 от "В.В.П.":
По добре телевизора, отколкото ПУТИНИЗМА....07:32 21.12.2022
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Урюрвкос
07:40 21.12.2022
52 ЗЕВЗЕК
08:30 21.12.2022
53 табсо
09:19 21.12.2022
54 ДОСТ
09:39 21.12.2022
55 До трола
10:04 21.12.2022
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 Иван
11:35 21.12.2022