Работник падна в асансьорна шахта на новострояща се сграда в жк "Младост"-3 в София. Сигналът за инцидента е подаден на тел. 112 в 9.50 часа, съобщиха от МВР. Новостроящата се сграда е в района на бул. "Александър Малинов".
На място веднага са изпратени екипи на полицията и Спешна помощ, но те само са установили смъртта на работника.
По неофициална информация мъжът е на около 45 години и е от провинцията.