Опашка от 100 души се образува заради развалена машина в София.
Това съобщи "Нова телевизия".
Една от машините в 60-а секция на 6 основно училище „Граф Н.П. Игнатиев“ се е развалила преди 5 часа.
Проблемът все още не е оправен.
14 Ноември, 2021 17:45 2 110 26
Опашка от 100 души се образува заради развалена машина в София.
Това съобщи "Нова телевизия".
Една от машините в 60-а секция на 6 основно училище „Граф Н.П. Игнатиев“ се е развалила преди 5 часа.
Проблемът все още не е оправен.
Свързани новини
"Спаси София" не хареса новата заповед на Терзиев срещу 215-метровата кула на "Черни връх"
Моторист е в тежко състояние след катастрофа на пътя София - Самоков
Жена се преби лошо в опасен подлез в София
КЗП след протеста на мотористите: За застраховката „Гражданска отговорност“ отговаря Комисията за финансов надзор СНИМКИ
Мотопротест блокира София днес заради повишените цени на "Гражданска отговорност"