„Ние идваме“ започваме да структурираме нашата организация. Досега не сме имали възможност да го направим. Това заяви Арман Бабикян в студиото на сутрешния блок на bTV.
Като причина за неуспеха на изборите, той посочи присъствието на нов субект. По думите му обаче битката продължава.
„Въпросът е да продължи движението в българската политика. Ние сега ще си напишем домашното“, каза той.
„Действията ще определят мястото на всеки в изборния процес. Аз предупредих, че ако ние не влезем, ще се наложи да има преговори с някоя от партиите на статуквото“, допълни още.
Бабикян потвърди, че заедно с Хаджигенов ще развиват движението си. „Ние искаме да има кабинет. В най-лошия вариант ще има избори през март. Производителят на реформи е парламентът“, заяви той.
„Хубаво е да се разберат по ключовите нервни възли, там се проверяват нещата“, завърши Бабикян.
Първите по смъртност в света са последни по избирателна активност.
Ние, българите.
Наистина ли не ни пука как ще продължим напред?!
Ще оставим ли твърдите партийни ядра на статуквото и гласовете от съседна страна да решат и тези избори?!
Да излезем в неделя и да гласуваме масово!