Младежката организация на ВМРО се събира под прозорците на Министерския съвет, предаде NOVA.
Поводът- защита на българския национален интерес в РС Македония.
Демонстрацията ще продължи през целия ден и е под надслов „Не предавай Македония“.
Поставете оценка:
Оценка 3.3 от 15 гласа.