Младежката организация на ВМРО се събира под прозорците на Министерския съвет, предаде NOVA.
Поводът- защита на българския национален интерес в РС Македония.
Демонстрацията ще продължи през целия ден и е под надслов „Не предавай Македония“.
Поставете оценка:
Оценка 3.3 от 15 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Купе ейкин
06:51 04.05.2022
2 Ама
06:52 04.05.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Тез пък
06:56 04.05.2022
5 инересно
07:00 04.05.2022
6 а агент иване
07:00 04.05.2022
7 112230
07:03 04.05.2022
8 бай Иван
07:09 04.05.2022
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 дупница
08:24 04.05.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 чичо Кърле
09:10 04.05.2022
17 Илко
22:19 04.05.2022
18 Каквото можаха
10:48 09.05.2022