Димитър Стоянов
Разследващият журналист от "Биволъ" Димитър Стоянов публикува следния пост във "Фейсбук"
“ Калпав народ сме и си заслужаваме всичко, което ни се случва. Заслужаваме го, защото търпим. Това е някакъв странен дефект. За дaлеч по-безобидни неща излязоха 1/4 милион чехи в Прага. За балтийските републики няма да говорим. Руснаците са повече гражданско общество от нас!
Българинът стои и чака. Какво чака не е ясно. Няма да дойде никакъв спасител. Ние трябва да сме си спасители. На самите себе си. Ама това няма да се случи, защото сме заети да чакаме. Защо търпим не е ясно. Прост народ- слаба държава. Заслужаваме гибелта си. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Shmeker
09:50 10.08.2014
2 Пламен Бакърджиев
Коментиран от #9
10:00 10.08.2014
3 Бай Иван
Коментиран от #10, #17
10:04 10.08.2014
4 гошо прупрунков
Коментиран от #8
10:33 10.08.2014
5 Симеон Тасев
10:44 10.08.2014
6 Симеон Тасев
10:45 10.08.2014
7 Кобрата
12:13 10.08.2014
8 Светослав Дойков
До коментар #4 от "гошо прупрунков":
Да де ама кола от сорта на Тесла Роудстър (4 сек / 100 км) потребява ток от сорта на 2 лв на 100.ДВГ-тата нямат бъдеше, всъщност и настоящето можеше да е много по-различно ако не беше петролното лоби.
Аналогично и останалите сфери на на начина на живот, който ни се натрапва.
Коментиран от #11, #26
12:27 10.08.2014
9 аноним
До коментар #2 от "Пламен Бакърджиев":
Прав си .......не че сега се продават добре.....но ще е още по-зле
..................
Чешки Запорожец с претенцията за Гоуф.....няма шанс
Коментиран от #20
15:45 10.08.2014
10 mentra
До коментар #3 от "Бай Иван":
18:54 10.08.2014
11 belqta
До коментар #8 от "Светослав Дойков":
да ама цената на Тесла каква е ,а Шкодата е много по достъпна19:06 10.08.2014
12 TODOR STOYANOV
19:13 10.08.2014
13 Бай Иван
Коментиран от #15
19:57 10.08.2014
14 ostavime
Това кой го писа? Да седне да ни го преведе, а?
20:09 10.08.2014
15 Румен Янев
До коментар #13 от "Бай Иван":
То не само може и да не гори високотехнологичното чудо наречено шкода / с индианец за емблема/ а ще може и да връща......сипваш 10 литра - отиваш до морето и резервоара пълен20:45 10.08.2014
16 автомобилист
02:04 11.08.2014
17 Десислав Попов
До коментар #3 от "Бай Иван":
3.1!!??!!07:03 11.08.2014
18 Shmeker
Коментиран от #22
09:46 11.08.2014
19 СамоСелянитеКаратБМВ МустангаЕномерЕдно
09:52 11.08.2014
20 Виктор Георгиев
До коментар #9 от "аноним":
Fabia nikoga ne e bila s pretencii da byde Golf sled kato e v klasa na Polo..... aman ot razbirachi10:43 11.08.2014
21
Коментиран от #23
10:47 11.08.2014
22 Кольо Фильов
До коментар #18 от "Shmeker":
11:17 11.08.2014
23 Кольо Фильов
До коментар #21 от " ":
Ти нали караше Кадет GSIсега пък да махнеш CIK
Коментиран от #24
11:18 11.08.2014
24
До коментар #23 от "Кольо Фильов":
Имах ги и двете Мерца не бях го карал от месеци, Кадито имаше АГУ , излизаше по изгодно, но имаше доста ръжда и го дадох за скрап преди около две седмици.Коментиран от #25
12:01 11.08.2014
25 Кольо Фильов
До коментар #24 от " ":
какво е това скрап?23:39 11.08.2014
26 Нен Нен
До коментар #8 от "Светослав Дойков":
Тесла Роудстър е скъп боклук, не върви и се троши за под 100 км, виж в Top Gear, когато я тестваха, първата която тестваха се развали и от Тесла им пратиха втора, която след няколко минути и тя се развали, електричеството е за компютрите, хладилниците и миксерите, има електрически автомобили от 100 години и още са несполучливи, вътрешното горене няма да умре поне в близките 100 години .01:04 12.08.2014
27 miro tsonev
08:40 12.08.2014
28 Autohouse Randm
23:25 16.08.2014
29 Optika Katia Apostolova
Коментиран от #30, #31
13:56 17.08.2014
30 Autohouse Randm
До коментар #29 от "Optika Katia Apostolova":
18:40 17.08.2014
31
До коментар #29 от "Optika Katia Apostolova":
Това са пълни глупости, карал съм Фабия от 2005г. много добра количка с перфектно пътно поведение, стабилна и комфортна, перфектни скорости с къс ход леко превключване, беше 1.2HTP с три цилиндара и въпреки това вдигаше 170км/ч.08:32 18.08.2014