Мария Захарова
Говорителят на руското външно министерство коментира президентството на Барак Обама
“ Днес Америка и американският народ бяха унизени от своя собствен президент. Удивително е, че след като не успя да регистрира каквито и да е постижения на международната арена, нобеловият лауреат успя да сложи елегантна точка на това мазно петно. Лошият спектакъл обаче скоро свършва „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Vasik Atanasova
ТО НЕ СЕ ГЛЕДА САМО ДИЗАЙНА
09:45 04.10.2014
3 Ghost
До коментар #1 от "Симеон Тасев":
@1 Ми бегай към УСА, кво правиш в Европа?!09:57 04.10.2014
4 Монго
10:05 04.10.2014
5 Гостт
10:14 04.10.2014
6 Мони НСА
10:42 04.10.2014
7 Симеон Тасев
11:08 04.10.2014
8 Симеон Тасев
11:08 04.10.2014
9 Николай
11:25 04.10.2014
10 Име:
12:25 04.10.2014
11 Kofti
13:38 04.10.2014
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 ГОСТ
18:04 04.10.2014
14 Пакман
19:27 04.10.2014
15 Иван Господинов
03:08 05.10.2014
16 КЛАПАНА
04:41 05.10.2014
17 Кобрата
13:40 06.10.2014