Ангел Петричев
Изпълнителният директор на Лудогорец коментира скандала между ръководството на тима от Разград и това на Литекс, по време на мач между двата отбора завършил 1:1:
“ Господин Стойчо Стоилов беше така любезен да ме напсува и не успях да се въздържа. Ще използвам вашата трибуна да се извиня, че малко си изтървах нервите. Мисля си, че в даден момент господин Стоилов се представя като бъдещ спортен директор на ЦСКА. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 filo
11:39 03.10.2017
2 СССП
11:52 03.10.2017
3 ЛЮБО ЧУКА
11:59 03.10.2017
4 Майстора
12:59 03.10.2017
5 tost
Не са важни дрехите а съдържанието в тях.
14:03 03.10.2017
6 Пазарен Либерализатор
Коментиран от #7
14:57 03.10.2017
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Киббик
18:29 03.10.2017
9 Дедо Гошо
10:52 04.10.2017
10 Механикът.
16:51 04.10.2017