Бойко Борисов
Премиерът от Прага за прекратяване на процедурата за избор на изпълнители на строителството на Автомагистрала „Хемус” – Лот 1 и Лот 2:
“ Чух, че някакви гадове са казали, че едва ли не външни посолства или партньори ни били казали да спра конкурса. Това са гадове, които лъжат, мамят, медии - бухалки и негодници в двете посоки. Трябва да им кажа, че няма да им се дам изобщо - и на едните, и на другите. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ььььььь
Коментиран от #3, #14
10:51 16.03.2018
2 Джамбо
10:59 16.03.2018
3 Грую
До коментар #1 от "Ььььььь":
Точно "нов" ама внос и я карал някой пенсионер 28 - ми набор дето ходил с нея само събота до супермаркета и поддържана само във фирмения сервиз с оригинални консумативи - чисто нова и без пари честито и пак заповядайте! Намъкнаха ни тука всички кошници, които там не могат да минат преглед, защото са грохнали, морално и технически остарели и амортизирани, но лъснати и ние тук се радваме, че караме западна кола и виж ти какъв късмет почти нова, почти не карана "баракуда" , "бричка" , "бракма" и прочее. За резервните части да не говорим, че са сигурно с хиляда процента надценка и освен това са пълни ментета в "оригинални" кутии на известни производители, които в крайна сметка се оказват фалирали и в последствие брандирани от опитни измамници, произвеждащи в Китай и тъпчещи ги в кутии с марката на производители с вече загинала слава. Типично българска картинка.11:13 16.03.2018
4 Киро златния зъб
11:35 16.03.2018
5 До 4
Ще има ли място за още една кола до твоята?
Чувам че сега се търсили коли с оригинална ръжда, малко да му вдигна цената и на моето Субару. Ако излъжа някой да го продам ще черпя
11:43 16.03.2018
6 Кольо
11:56 16.03.2018
7 Бати Злати
14:57 16.03.2018
8 MMMMM
15:14 16.03.2018
9 Веско
Да се пукнеш от смях!!!
Коментиран от #10, #15, #19
18:30 16.03.2018
10 Веско
До коментар #9 от "Веско":
Опссс грешка, то било 7 литров!!!На телефона много ситно - не съм го видял!!!
18:51 16.03.2018
11 Koko
20:08 16.03.2018
12 Koko
20:09 16.03.2018
13 гост
Определено не е станал такъв защото ги е продал (ако разбира се говорим за собственика).
20:18 16.03.2018
14 Майстора
До коментар #1 от "Ььььььь":
Е взима кенефа които в италия е претърпял катастрофа и е тотал, реставрира го и те така!!Прай го на 120к. км и простия Българин мисли че кара кола!
Коментиран от #16
20:19 16.03.2018
15 Пешо софиянчето от пловдив
До коментар #9 от "Веско":
Седемлитров чети по хубаво.20:51 16.03.2018
16 пациент
До коментар #14 от "Майстора":
.аси к'ъв си умен...ВеУик!Какъв е смисъла да вземеш тотал щета, да я транспортираш, да не знаеш нито колкото време, нито колко средства ще ти отнеме да я "реставрираш", нито кога ще я продадеш. Това е занимавка за малоумници. Ако си хитър просто вземаш нещо козметично - изпъваш, пудриш и следващото.
И що си мислиш, че някой изобщо се заблуждава, че кара 10 годишна кола, на 120 хил.
Българите не са глупави, бедни са!
20:54 16.03.2018
17 vasik atanasova
ТЕЗИ КОЛИ СА СТАРИ
НО ТЕ СА КОЛЕКЦИОНЕРСКИ
И ЕКЗОТИЧНИ МАРКИ
НЕ Е ГОЛФ 2
20:58 16.03.2018
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Този коментар е премахнат от модератор.