15 Юни, 2011 10:47 4 076 7

Душата на Спийд Круизъра BMW HP2 Sport

Искате да вдъхнете повече живот на вашия мотор BMW? Имаме идеалното предложение! Знаем, че мотоциклетите на баварската компания са технологични шедьоври, понякога те като че ли не минават през отдела за „душевен кеф”. Тунинг къщата Wunderlich BMW и френският технически дизайнер Никола Петие работят заедно по „душевния” проект, за да създадат „по-динамична и забавна за каране машина, с подобрено управление, мощност и несравнимост”.

Очевидно мотоциклетът няма особени промени по рамата и останалите компоненти, така че собственикът може да се задоволи и с фабричната версия на мотора. Веднъж минали през тунинг къщата, вниманието към детайлите е на най-високо ниво. Навсякъде са монтирани LCD контроли (много сходно до състезателните автомобили). Ако все още се чудите къде са промените, разгледайте снимките, за да видите майсторските детайли по мотоциклета.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 xe xe xe xe

    5 9 Отговор
    Unikalen s tazi rqzana zadnica e kato pitbull baddasss bike i want to ride this bike someday.
  • 2 Виктор

    9 2 Отговор
    Ъъъ, защо пишеш на английски??
  • 3 xe xe xe xe

    6 6 Отговор
    6toto moga
  • 4 Гошо от село

    6 5 Отговор
    Само си мислищ, че можещ.
  • 5 Виктор

    6 4 Отговор
    Наистина само си мислиш...
  • 6 BMW POWER

    7 1 Отговор
    незнам за вас(тези по-долу и хората които гледат статията),но на мен мотора много ми хареса бих го притежавал с голямо удоволствие не се срещат често такива машини евала
  • 7 Виктор

    0 0 Отговор
    Готино е моторчето, но определено не мой тип.